„Już WIADOMO, co robił Woźniak Starak z 27-latką!” „Na łodzi ZACZĘLI się…”

Piotr Woźniak Starak nie żyje. Wiadomo co robił z 27-latką na motorówce? 

Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Kilka dni później poinformowano o znalezieniu jego zwłok. Nieoficjalne informacje mówią o narkotykach znajdujących się na motorówce miliardera. Wiadomość nie została jednak oficjalnie potwierdzona. Jak wiadomo Piotr Woźniak Starak i 27-letnia Ewa wypadli z łodzi wykonując manewr. Teraz na jaw wyszło, co mieli robić w trakcie rejsu!

Reporterzy Wyborczej24.pl dotarli do kolejnego źródła. Znamy wszystkie szczegóły! „Starak jadł do późna w restauracji. Przypłynął tam łodzią motorową. Kochał pływać. Czy coś pił – mówią, że trochę wina. Pijany na pewno nie był. Było późno i Ewa nie miała jak wrócić do domu z pracy. Jest instruktorką żeglarstwa, ale dorabiała jako kelnerka. Piotr zaoferował podwózkę. Skorzystała. Popłynęli w trójkę ze znajomym Staraka. Jak go odwiózł, to z tego, co wiem kazał odpłynąć ochroniarzom. Popłynął z Ewą. Na łodzi zaczęli się…

”… wygłupiać. Normalna sytuacja. Było wesoło. Niektórzy zarzucają, że Piotr zażywał narkotyki. Nie wiem ile w tym prawdy. W każdym razie znając go z opowieści osób stąd, wiem, że lubił się popisać. W dobrą stronę. Był rozrywkowy. Już wiadomo, co robił Woźniak Starak z 27-latką. Dlatego wypadli – mówił mi ktoś z jego otoczenia. On się lubił śmiać i bawić, dlatego, że kochał życie

”W trakcie rejsu zaczęli się wygłupiać. Płynął z młodą i ładną dziewczyną. Przeszarżował z manewrem. Pech chciał, że nie wypłynął. Pewnie go ta łódka uderzyła. Jeśli faktycznie był jeszcze pod wpływem jakichś używek, to tym bardziej o nieszczęście nietrudno. Szkoda chłopaka” – mówi nasze źródło.

Kim jest 27-latka?

Z ustaleń reporterów Wyborczej24.pl wynika, że kobieta jest instruktorką żeglarstwa. Pochodzi z Łodzi. Ponadto prowadziła kursy żeglarskie. Według relacji jej znajomych pozostaje w związku. Z informacji portalu WP z kolei wynika, że próbując skontaktować się z kobietą, dziennikarzy agresywnie wypraszano. Nie wiadomo, gdzie przebywa dziewczyna.

Komentarze