Kamil Durczok – żona. Kim jest Marianna Dufek?

Marianna Dufek – była żona Kamila Durczoka. Kim jest i dlaczego milczy?

Kim jest Marianna Dufek?

Marianna Dufek pracuje jako dziennikarka w TVP Katowice. Jest byłą żoną Kamila Durczoka, z którą dziennikarz ma syna – Kamila. Para przez wiele lat uchodziła za zgodne małżeństwo, dopóki na jaw nie wyszły informacje o romansie dziennikarza. I niestety – wiele innych „przykrych faktów”…

Sprawa Durczoka

Dziennikarz od wielu miesięcy jest bohaterem licznych skandali. Zaczęło się od zarzutów o molestowanie pracownic, a potem było już tylko gorzej – młodsza o połowę kochanka, wypadek pod wpływem alkoholu i sprawa sfałszowanych weksli, które w 2009 roku złożył w jednym z banków.

żona
Instagram

Ponowne zatrzymanie

Durczok znów ma kłopoty. Dziennikarz po kilku miesiącach został ponownie zatrzymany przez policję. Wraca sprawa sfałszowanych weksli, które w 2009 roku złożył w jednym z banków. Weksel potrzebny był mu jako zabezpieczenie kredytu na zakup luksusowego domu w Szczyrku.

Zawiadomienie do prokuratury

Jak się okazuje, zawiadomienie w tej sprawie złożyła do prokuratury była żona Durczoka, Marianna. Kobiecie udało się zdemaskować dziennikarza dopiero dziesięć lat później. Wcześniej nie miała pojęcia, że podczas trwania ich małżeństwa w banku złożony został „weksel własny”, opiewający na kwotę ponad 2 mln franków szwajcarskich (czyli ok. 6 mln złotych), na którym widniał jej podrobiony podpis. Jak się zapewne domyślacie, Dufek nie była obecna przy sporządzaniu dokumentu.

żona
Instagram

Kiedyś stała za nim murem

Dufek i Durczok byli uznawani za zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Mieli rownież całkiem imponujący staż – spędzili razem 12 lat. Para rozwiodła się w 2016 roku.

Durczok, który miał już nową kobietę, zwierzył się wówczas „Vivie!”:

„Nie jest tajemnicą, że rozstałem się z moją żoną. Miałem prawo do tego, żeby związać się z kimś innym. Przez pół roku planowałem bardzo poważnie dalszą część swojego życia z kobietą, która pracowała w moim zespole”.

Kiedy w marcu 2017 roku sprawa rozwodowa dobiegła końca, Dufek zdradziła „Faktowi”:

„Za mną dwa niełatwe lata. Wtorkowy dzień był w naturalny sposób zamknięciem istotnego etapu mojego życia”.

Czytaj dalej: SYN KAMILA DURCZOKA chce odciąć się od ojca.”Jest dorosły, to jego decyzja.” ZMIENIŁ NAWET…

Źródło: Plejada, VIVA, Fakt

Zdjęcie: YouTube

Komentarze