Korwin Mikke WYRZEKŁBY się DZIECKA, gdyby było…

Janusz Korwin-Mikke powiedział w jakiej sytuacji wyrzekłby się swojego dziecka!

Lider Konfederwcji wraz z żoną udzielił wywiadu dla „Super Expressu”. Na pytanie, co wydarzyłoby się, gdyby jedno z jego dzieci okazałoby się homoseksualne. Poseł odpowiedział wprost – nie miałby problemu z wyrzeczeniem się takiego dziecka pod jednym warunkiem. 

– Myślę, że gdyby dziecko było homosiem albo lesbijką to nic by się nie stało. Nikt by o tym nie widział poza mną, być może – powidział Mikke.

Jednak dla byłego europosła problemy rozpoczęłyby się w momencie, gdy jego dziecko zaczęłoby brać udział w marszach równości. Wtedy Janusz Korwin-Mikke jak przyznał „z całą pewnością” wyrzekłby się go.

Janusz Korwin-Mikke jest starszy od swojej partnerki aż o 44 lata. Z Dominiką Korwin-Mikke ma dwójkę dzieci – 6 oraz 8-letnie. Ponadto ze swoich poprzednich związków lider Konfederwcji posiada jeszcze sześcioro dzieci. Jak mówi Korwin Mikke – póki co nie zamierza powiększać rodziny.

Żona Janusza Korwin-Mikkego wyznała z kolei w niedawnym wywiadzie dla Maliny Błańskiej , jak poznała swojego męża.

– To był 2009 rok, poznaliśmy się podczas spotkania sympatyków Unii Realnej. Miałam wtedy 22 lata. Byłam jego sympatyczką, jedną z wielu, ale to na mnie zwrócił uwagę – mówiła Dominika Korwin-Mikke.

 – To było dość charakterystyczne. Przechodziłam obok niego takim ciasnym korytarzem i on wtedy do mnie powiedział: „Nie mogę oderwać oczu od pani oczu”, na co ja mu odpowiedziałam: „To niech pan nie odrywa”. – dodała.

Komentarze