Kozidrak POKAZAŁA zdjęcia! Jej ciało…

Kozidrak

Beata Kozidrak w ostatnim czasie pokazała odważne zdjęcia swojej sylwetki, na których widać…

Artystka niewątpliwie jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W ubiegłym roku wraz z zespołem Bajm świętowała 40-lecie pracy artystycznej.

 

Wydarzenie to gwiazda świętowała podczas koncertu, który miał miejsce na Placu Zamkowym w Lublinie. To właśnie w rodzinnym mieście artystki zgromadził się liczny tłum oraz wierni fani gwiazdy. Kozidrak nie kryła emocji.

 

„Jestem wzruszona, Lublin to moje miasto, mam nadzieję, że i wy dziś przeżyjecie moc wzruszeń. Jubileuszowy koncert zespół dedykuje zmarłemu w tym roku Jarosławowi Kozidrakowi, który był współzałożycielem Bajmu”– powiedziała Beata Kozidrak.

 

Dodajemy, że gwiazda jest cały czas aktywna zawodowo, a w ostatnim czasie udała się na odpoczynek do Tajlandii. Tam podczas egzotycznych wakacji na jednym ze zdjęć pokazała swoje  kobiece wdzięki!

 

Gwiazda dobrze się czuje w swoim ciele i nie wstydzi się odsłaniać kobiecych kształtów. W końcu jest na wakacjach! 

 

Beata Kozidrak w zmysłowej pozie leży na drewnianej łodzi, eksponując do zdjęcia smukłe i opalone udo. Głowę podpiera na rękach, a na sobie ma koronkową, białą tunikę.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Edyta Górniak zachwycona swoim instruktorem! Najbardziej ceni go za…

 

 

„Lepiej być nie może!”– napisała Kozidrak pod zdjęciem.

 

„Aż mi się gorąco zrobiło…”, „Bogini”, „Zjawiskowo Pani wygląda!”, „Wygląda Pani po prostu doskonale. Sexbomba!” – czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

 

 

https://www.instagram.com/p/B5YImNxjVFG/

 

 

Źródło:fakt24

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze