Król polskiego disco polo MOLESTOWAŁ małą dziewczynkę na festiwalu?!

Dramat w Kielcach! Król polskiego disco polo naprawdę to zrobił!

Król polskiego disco polo Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach 2019 zapamięta na długo. Sprawa wyszła na jaw a setki tysięcy fanów muzyka są w głębokim szoku. „To jest straszne” – pisze jeden z internautów.

”Jak można tak skrzywdzić kilkuletnią dziewczynkę? To jest absurdalne i to jeszcze na festiwalu, gdzie jest telewizja i masa ludzi. On chyba nie wie co robi, szkoda, że taki z niego…” – czytamy w komentarzu jednego z użytkowników Facebooka. Polski gwiazdor disco polo podczas trwającego jeszcze w Kielcach Festiwalu Muzyki Tanecznej nagle w stronę małej dziewczynki…

-Umiesz kręcić pupą, fajnie ruszasz się. Obiektem pożądania właśnie stałaś się – zaśpiewał do małego dziecka. Rodzina dziewczynki oraz ludzie dookoła byli wstrząśnięci i zażenowani.

Mała fanka disco polo, miejmy nadzieję, nie do końca zrozumiała o co chodzi, jednak lider zespołu Weekend Radek Liszewski nagle zaśpiewał fragment piosenki „Jesteś za…” w stronę malutkiego dziecka. „Powiedzieć, że to kontrowersyjne, to jak nic nie powiedzieć” – mówi jeden z widzów.

Jak informują media lider Weekendu chciał śpiewając rozładować niego emocji u małej, siedzącej w pierwszym rzędzie dziewczynki, która była wyraźnie podekscytowana koncertem. Artysta zbliżył się do niej i zaśpiewał wyjątkowo niefortunny fragment swojej piosenki.

”To zwykłe molestowanie dziecka. Słowa też mogą być molestowaniem” – oburzył się jeden z internautów.

Jak tłumaczą osoby z otoczenia artysty, Radek Liszewski zszedł do publiczności, losowo wybierając się w stronę pierwszego rzędu. Niestety nie zauważył z jaką grupą ludzi wchodzi w interakcje. A Wy co sądzicie?

 

 

 

Komentarze