Wiadomo KTO będzie następcą królowej Elżbiety!

Są oficjalne informacje! Wiadomo kto będzie następcą królowej Elżbiety II.

Brytyjska rodzina królewska to uwielbiany przez tabloidy temat. Od dłuższego czasu dziennikarze z wysp nie dają spokoju księciu Harry’emu i księżnej Meghan Markle. Doszło nawet do tego, że książę wraz z żoną postanowił wypowiedzieć wojnę wszystkim mediom. Zdaniem niektórych to właśnie ataki tablodiów doprowadziły do śmierci księżnej Diany.

Teraz  „In Touch” donosi kto zostanie następcą królowej Elżbiety II. Miliony osób na całym świecie mają podzielone zdanie, co do przyszłego władcy. Brytyjskie media już wiedzą kto zostanie następcą królowej. Mimo to do informacji brytyjskich brukowców należy podchodzić z dystansem. Jeśli jednak doniesienia okażą się prawdą, to nowym królem zostanie…

książę William. Choć zgodnie z prawem sukcesji, to książę Karol powinien zostać koronowany na króla Zjednoczonego Królewstwa. Elżbieta II jednak pominęła Karola a ponadto chce dokonać koronacji Wiliiama jeszcze za swojego życia.

Elżbieta II jest zdania, że to właśnie książę William wraz z Kate powinni objąć tron. Według przecieków królowa twiedzi, że książę Karol nie ma cech osobowości by zostać władcą. Ponadto królowa chce aby koronę przejął popularny członek rodziny królewskiej.

Koronacja miałaby odbyć się latem 2020 roku. Książę William i księżna Kate mają zostać władcami Wielkiej Brytanii już w przyszłym roku. Koronacja ma być warta aż miliard dolarów – wyznaje źródło „In Touch”.

Fot. YouTube

Komentarze