Krupa POKAZAŁA całe „Baby Shower” Fani oniemieli!

Krupa

Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka, która jest m.in. jurorką w polskiej edycji programu „Top model”.

Joasia niewątpliwie cieszy się sporą sympatią i zaufaniem widzów, stad fani nie tylko z Polski bacznie śledzą jej posty na portalach społecznościowych. Krupa wraz ze swoim mężem Douglasem mieszkają w Los Angeles.

 

Modelka od samego początku relacjonuje na Instagramie przebieg swojej ciąży, a teraz kiedy wkrótce na świat przyjdzie jej córeczka, możemy również zobaczyć zdjęcia z „Baby Shower”.

 

„Baby Shower” to modne przyjęcie, które jest coraz bardziej praktykowane także w Polsce. Jest to „imprezka” na cześć młodych mam. Kobiety w zaawansowanej ciąży lub na samym jej początku (zależy wedle uznania) organizują spotkanie z najbliższymi przyjaciółkami, aby świętować narodziny przyszłego potomka. Wtedy wręczają prezenty przyszłej mamie i miło spędzają wspólnie czas, upamiętniając zdarzenie zdjęciami lub filmikiem.

 

ZOBACZ TEŻ:Coraz więcej osób przechodzi na weganizm. Czy to zdrowe?

 

Po polskim baby shower, które miało miejsce pod koniec sierpnia, odbyło się to amerykańskie. W Polsce na baby shower Joanny Krupy bawiła się m.in. Joanna Jabłczyńska, która była także jej świadkową na ślubie. W USA na imprezie nie zabrakło natomiast siostry modelki, Marty Andetti oraz najbliższych przyjaciółek Joasi z Ameryki.

Joanna Krupa postanowiła zorganizować aż trzy przyjęcia baby shower. Pierwsze odbyło się w Los Angeles, w towarzystwie koleżanek, drugie w Chicago, a trzecie w Polsce.

Przewidywany przez lekarzy termin porodu dla Joanny Krupy przypada na 4 listopada, a imię dla córeczki to Sophia Grace.

 

 

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze