Krwawy atak na muzyka disco polo! „Wyjął z szuflady nóż i powiedział, że (…)”!

disco

Prawdziwy horror przeżył Damian Krzysztofik znany w środowisku disco polo jako NEF. Mężczyzna opowiedział o piekle jakie przeżył w jednym z mieszkań na warszawskim Wilanowie. Został tam zaatakowany nożem przez swojego kolegę, którego znał od trzech lat.

ZOBACZNowa gwiazda disco polo PODBIJA scenę muzyczną i serca Polaków!

 

Zachowanie znajomego było dla muzyka całkowitym zaskoczeniem. W pewnym momencie drink, który trzymał NEF rozlał się, co mocno zirytowało właściciela mieszkania. Wtedy agresor sięgnął do szuflady, z której wyjął nóż i zagroził Krzysztofikowi, że go zabije. Sytuacja była na tyle poważna, że muzyk próbował uciec z mieszkania. Wtedy kolega dopadł go i zadał kilka ciosów w plecy i potylicę. 

 

 

 

„Dostawałem ciosy w plecy, w potylicę. Jak zobaczył krew, dał mi szmatę i kazał mi ją zmywać. Krew z głowy leciała cały czas. Upadłem na podłogę zacząłem ją zmywać. On wtedy zaczął mnie bić nożem po kolanach, żebym nie był w stanie wstać –”

 

 

NEF przyznał, że gdyby nie interwencja znajomych i służb ratunkowych mógł zginąć z rąk szaleńca. 

 

 

” Mało brakowało żebym umarł. Pamiętam, że wszedłem do łazienki, zsunąłem się z drzwi w dół i zostałem w plamie krwi. Ocknąłem się jak do mieszkania weszli policjanci zekipą ratunkową. „

 

ZOBACZ TAKŻE:Dramat polskiego piosenkarza! „Mogło skończyć się to tragicznie dla nas i dla innych”

 

 

źródła: wprost.pl, foto pixabay.com

Komentarze