Przerażające odkrycie na lotnisku w Maroko! Pasażerowie przeżyli szok!

Maroko

Po tym jak samolot wylądował, załoga dokonała szokującego odkrycia na lotnisku w Maroko.

Lot marokańskimi liniami lotniczymi odbywał się ze stoli Gwinei- Konakry do Maroko. Część pasażerów z Maroka miała dalej lecieć do Paryża.

 

W samolocie znaleziono martwego mężczyznę, a makabrycznego odkrycia dokonano zaraz po wylądowaniu maszyny na lotnisku Casablanca w Maroku. Widok był szokujący, ponieważ jak relacjonowali świadkowie z podwozia zwisało ciało imigranta. Przyczyną zgonu było zamarznięcie, ponieważ temperatura jaką osiąga samolot w powietrzu wynosi minus 63 stopni Celsjusza. Pasażerowie zmuszeni byli odebrać swoje bagaże z opóźnieniem.

 

Niestety to nie pierwszy taki przypadek, kiedy imigranci przedostają się w ten sposób do krajów Europy w poszukiwaniu lepszego życia. Nie zdają sobie oni sprawy, że na takich wysokościach dochodzi do zamarznięcia. Przyczyną tego jest m.in brak dostatecznej edukacji.

 

ZOBACZ TEŻ:Oto produkty, które WZMACNIAJĄ ODPORNOŚĆ i działają GRZYBOBÓJCZO! Warto po nie sięgać szczególnie JESIENIĄ!

 

W czerwcu przypadek imigranta z Kenii chcącego się przedostać do Wielkiej Brytanii obrazuje jak okrutne są losy tych ludzi. W momencie znalezienia jego ciała, leżała przy nim torba z osobistymi rzeczami, woda oraz jedzenie.

Gdy podczas podchodzenia do lądowania w Londynie, samolot wysunął podwozie, ciało imigranta wypadło i uderzyło w przydomowy ogródek- poinformowała CNN (Cable News Network).

 

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze