6-latek MA SZEŚCIOPAK jak Ronaldo! Ojciec TRESUJE GO od urodzenia

Arat Hosseini

Arat Hosseini to chłopiec z Iranu, który popularność zyskał za sprawą swojego wyglądu. 6-latek ma muskulaturę, której nie powstydziłby się niejeden mężczyzna.

Chłopiec trenuje niemal od urodzenia. Jego trenerem jest ojciec. Podobno pierwszy trening, gimnastykę, odbył, mając zaledwie 9 miesięcy.

Arat Hosseini może pochwalić się niezwykłą formą fizyczną i umiejętnościami sportowymi. Chłopiec ćwiczy codziennie. Jak twierdzi jego ojciec, trenuje tylko 20 minut, a pozostały czas wypełniają mu typowe dla dzieci zabawy.

Arat potrafi przyjąć skomplikowane pozy gimnastyczne. Umie wykonać niebywałe wyczyny sportowe. Można je podziwiać na jego profilu w mediach społecznościowych.

Chłopiec marzy o karierze piłkarza, chce grać w nogę. Jego idolem jest Cristiano Ronaldo – pragnie osiągać takie sukcesy jak gwiazdor i podobnie wyglądać.

Dokonania i zmiany w wyglądzie Arata można śledzić na Instagramie. Obserwuje go ponad 4 mln internautów.

Prowadzi go jego ojciec: “Zauważyłem talent syna, więc otworzyłem konto na Instagramie. Zasugerowało mi to kilka osób z mojego otoczenia. Konto zostało dobrze przyjęte nie tylko w Iranie, ale także za granicą” – powiedział.

Niektórzy twierdzą, że ojciec krzywdzi syna, że zabrał mu dzieciństwo, skłaniając do ćwiczeń. Jednak ojciec odpiera zarzuty. Uważa, że nie robi nic wbrew synowi, a Arat Hosseini od małego był bardzo aktywny.

https://www.instagram.com/p/B_AS4tADu1V/

Zobacz też: Jako 11-latka ważyła tylko 9 KILOGRAMÓW. Tak teraz wygląda!

Źródło: Onet
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze