Magda Gessler podała ALKOHOL DZIECIOM?!

Popularna restauratorka w ogniu krytyki po tym, jak poczęstowała dzieci swoim wyrobem. Spadła lawina niezadowolenia.

Magda Gessler poza restauracjami czynnie rozwija inne biznesy, po nie do końca udanych parówkach „besoskach” przyszła pora na alkohole i lody. Magda Gessler jak zawsze była nieszablonowa – w jej ofercie znajdziemy lody o smaku wina, campari i prosecco. 

Reklama produktów była dość głośna, a dziś mówi o tym cała Polska. Gessler znowu wzbudziła dość skrajne emocje i do dyskusji włączyli się nie tylko fani jej kulinarnych umiejętności. Sprawę bada Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zdaniem wielu lody Gessler to wstęp do problemów alkoholowych dzieci. 

Magda Gessler odniosła się do tych zarzutów :

Nie ma w tym nic kontrowersyjnego. Lody nie zawierają alkoholu. Są gotowane wcześniej, tak jak każda inna potrawa z dodatkiem alkoholu, który po obróbce całkowicie wyparowuje. Mamy bardzo odpowiedzialny i profesjonalny zespół i wszystko jest dokładnie dopracowywane, przygotowywane i sprawdzane. Afera, którą podsyca prasa, jest całkowicie bezpodstawna i liczę, że nikt w nią nie uwierzył. A lody są przepyszne. Polecam spróbować – mówi Madzia. 

Komentarze