MAGDA GESSLER W GWATEMALSKIEJ DŻUNGLI: „nie opuszczę moich Docle&Gabbana nawet w dżungli”!

Magda

Tadeusz Müller zabrał mamę na spacer po dżungli. Magda Gessler zgodziła się na ten szalony pomysł.

Magda Gessler dała się niewątpliwie poznać od zupełnie innej strony w nowym premierowym programie pt:” Starsza Pani musi fiknąć”.

 

Gwiada TVN postanowiła zmierzyć się z niełatwym zadaniem jakim jest spacer po gwatemalskiej dżungli pełnej nieznanych insektów i  drapieżnych zwierząt.

 

W programie celebrytka zmierza się ze swoimi trudnościami jakim jest dla niej lęk wysokości. Przykładem tego jest przejście po wysokim moście, który wzbudza postrach jeszcze przed samym wejściem na niego. Syn Tadeusz namawia mamę, aby się nie poddawała i wyzbyła się swoich słabości.

 

W pokonywaniu dżungli  nie najodpowiedniejsze okazało się obuwie Magdy Gessler- firmy dolce&gabbana.  Syn Tadeusz zasugerował mamie zmianę butów lecz celebryka odpowiada na to stanowczo: „nie opuszczę moich docle&gabbana nawet w dżungli”!

 

ZOBACZ TEŻ:W tych miejscach jest najlepszy MIKROKLIMAT! Na czym polega KLIMATOTERAPIA i dla kogo jest zalecana?

 

Program niesie ze sobą sporą dawkę humoru i zabawy, a także pokazuje dystans do swojej osoby.

W 8-odcinkowym reallity show występują: Magda Gessler, Joanna Krupa, Andrzej Piaseczny, Dawid Kwiatkowski, Paweł Fajdek, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk oraz Anna Dereszowska. Drugiego października obejrzmy odcinek ze słynną restauratorką-Magdą Gessler.

„Starsza pani musi fiknąć” to polska wersja brytyjskiego formatu „50 Ways to Kill Your Mammy”. W programie udział biorą matki lub ojcowie wraz ze swoim znanym dzieckiem lub dziecko ze znanym rodzicem. W każdym odcinku występuje inna para.

Show możemy obejrzeć na kanale TVN w środę o godzinie 21.30.

 

Źródło:tvnplayer

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze