MAGDALENA ADAMOWICZ spotka się z matką mordercy jej męża. Ma tylko jeden warunek…

warunek

Od śmierci prezydenta Gdańska niedługo minie rok. Wdowa po brutalnie zamordowanym Pawle Adamowiczu poinformowała, że chce spotkać się z matką mordercy jej męża. Musi zostać spełniony jeden warunek.

19 stycznia 2019 podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Stefan W. wdarł na scenę i śmiertelnie ranił polityka nożem. Tymi wydarzeniami żyła wówczas cała Polska. Jak wynika z rozmowy z wdową zmarłego prezydenta Magdaleną Adamowicz, kobieta planuje porozmawiać z matką zabójcy.

 

ZOBACZ TAKŻE: 8-latka umarła na rękach swojej matki. Do makabrycznego wypadku doszło w…

 

W rozmowie z wp.pl Adamowicz powiedziała, że nie wini matki Stefana W. Pani Magdalenie jest jej żal, twierdzi, że ona również kogoś „straciła” – mianowicie swojego syna. Adamowicz współczuje jej tego, że będzie żyła z takim ciężarem do końca życia, z myślą że jej dziecko zabiło drugiego człowieka.

 

Adamowicz przyznała, że porozmawia z matką Stefana.W, jednak zanim do tego dojdzie musi minąć trochę czasu. Zrobi to kiedy będzie na to gotowa. Podkreśliła, że spotkanie to będzie spotkaniem w cztery oczy, bez kamer i bez mikrofonów.

 

 

źródło: wp.pl, fot. instagram

 

Komentarze