Makabra w czasie wesela! Goście zaczęli się (…)!

wesela

Ślub i wesele to najważniejszy moment w życiu nowożeńców. Jednak to, do czego doszło podczas wesela w hotelu Ramada w Wolverhampton (Wielka Brytania) kompletnie zdruzgotało świeżo poślubionych małżonków. W pewnym momencie impreza wymknęła się spod kontroli, a goście rzucili się sobie do gardeł.

Nowożeńcy, którzy po feralnym weselu pragną pozostać anonimowi przyznali, że przeżyli prawdziwą makabrę. Para młoda w życiu nie spodziewała się, że podczas ich wesela dojdzie do krwawej bijatyki, a porządek będzie musiała zaprowadzić policja. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z imprezy, na których widać, jak goście tłuką się ze sobą używając do tego wszystkiego co wpadło im w ręce. W ruch poszły krzesełka, butelki z alkoholem, talerze i pięści. Wśród walczących mężczyzn widać przerażone kobiety, które próbują załagodzić napiętą sytuację. Niestety bezskutecznie.

 

 

 

Nowożeńcy, którzy chcieli przeżyć najpiękniejszy dzień w swoim życiu są załamani całą sytuacją. Wesele zorganizowali w ekskluzywnym hotelu Ramada w Wolverhampton. Miało być wesoło i spokojnie, a skończyło się nieomal tragicznie. Straty wyliczone przez menadżera hotelu sięgają kilku tysięcy funtów. Wiadomo, że w przyjęciu uczestniczyli goście z różnych krajów i niemal każdy z nich zaangażował się w krwawą bójkę. Póki co policja nie ustaliła, co doprowadziło do bijatyki i kto był jej prowodyrem.

 

https://www.facebook.com/oneblacksheepsimonsingh/posts/2741636772514662

 

ZOBACZ TAKŻE:BÓJKA na konferencji Fame MMA! Wideo.

 

źródła: dailymail.co.uk, foto facebook.com, wideo facebook.com

 

 

 

Komentarze