Martyniuk UWIÓDŁ 19-latkę?! „Taka młoda a już w ciąży”

Szokujące informacje! Rodzinne problemy Martyniuków?

Syn króla disco polo miał poważne problemy. W momencie wzięcia ślubu z 19-latką pochodzącej z zamożnej rodziny sprawa zaczęła być szeroko komentowana przez rodzinę panny młodej. Sytuację ocenili jednoznacznie – „Daniel uwiódł Ewelinę obiecując jej wspaniałe życie” – mówił jeden z członków rodziny dziewczyny.

– Pojawiła się ciąża. Oni jej nie planowali. Ślub musiał się odbyć. Wszyscy naciskali. Panna sama z dzieckiem zostać nie mogła. U nas to byłby skanda. – mówi osoba z rodziny G. 

– Ewelina nie powinna wchodzić do rodziny Martyniuków. To piękna dziewczyna, która mogła zrobić karierę. Ona ma zaledwie 20 lat, miała jeszcze czas, wybrać sobie porządnego męża – miał powiedzieć wuj Eweliny.

– Uwiódł ją na zepsucie. Już na weselu mi coś nie pasowało. Pan młody zniknął na wiele godzin…

Nie wiem co robił, powinien być przy żonie – dodaje.

-Taka młoda a już w ciąży. Cieszymy się z narodzin dziecka, ale ona miała przed sobą całe życie, karierę. Dzieckiem ktoś musi się zajmować. Matka musi mu poświęcać czas. – powiedział jeden z członków rodziny.

– Najważniejsze, aby po tym wszystkim Ewelina doszła do siebie. Najważniejsze jest dziecko, które wkrótce przyjdzie na świat – czytamy wypowiedź „babci” na portalu WP.

W rodzinnych stronach panny młodej temat jej ślubu i planowanego rozwodu z synem króla disco polo, to numer jeden! Zdaniem naszego źródła plotkują o tym wszyscy. 

Para poznała się niemal dwa lata temu. Ewelina wraz z siotrą przyjechała do Warszawy. Tam poznały syna Zenka Martyniuka. Wszystko układało się dobrze do momentu ślubu. Później pojawił się szereg kompilacji i publiczne pranie brudów przez Daniela. Teraz jednak między małżeństwem ma być coraz lepiej i być może nie dojdzie do rozwodu, czego im życzymy.

 

Fot. Instagram/Ewelina_o

Komentarze