MISS IRANU błaga o AZYL! Państwo chce ukarać kobietę za to, że…

Śliczna miss Iranu błaga o azyl! Kobieta złożyła wniosek o przyznanie jej azylu na Filipinach.

Królowa piękności obawia się o swoje życie po tym, jak Teheran zażądał jej ekstradycji. Miss twierdzi, że nie popełniła przestępstwa, które jej się zarzuca.

 

Bahareh Zare Bahari reprezentowała Iran na konkursie Miss Intercontinental 2018 w Manili. Obecnie kobieta jest przetrzymywana na lotnisku Ninoy Aquino na Filipinach po tym, jak została rozesłana za nią czerwona nota Interpolu za domniemany napad.

 

Baharen twierdzi, że to jedynie pretekst, by Iran mógł ukarać ją za poglądy jakie głosiła. Kobieta utrzymuje, że nie popełniła przestępstwa, które jej się zarzuca. Bahareh miała napaść na kogoś, a później sprawa trafiła do sądu.

 

Według niej kłamstwo zostało rozpowszechnione, aby ją oczernić i ukarać za walkę o prawa kobiet w Iranie. Podkreśla, że wielokrotnie wykorzystywała do tego swój tytuł miss. Teraz królowa piękności obawia się, że po deportacji do Iranu zostanie zabita.

 

„Jedynym powodem, dla którego była przetrzymywana na lotnisku – tak naprawdę nie nazywamy tego nawet aresztem – jest powstrzymanie jej przed wjazdem na terytorium Filipin. Tylko z tego powodu wydano przeciwko niej czerwoną notę” – powiedział Markk Perete, podsekretarz stanu w filipińskim departamencie sprawiedliwości.

 

ZOBACZ TEŻ:Poszedł do DENTYSTY, ponieważ bolały go ZĘBY MĄDROŚCI! Mężczyzna nie przeżył!

 

Wniosek o azyl jest rozpatrywany przez departament sprawiedliwości. Kobieta przebywa obecnie w strefie tranzytowej lotniska w Manili i czeka na dalszą decyzję.

 

Źródło:02

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze