Na PGE Narodowym padł REKORD! Dawid Podsiadło i Taco Hemingway PRZESZLI DO HISTORII

historii

Koncert polskich artystów, który bez wątpienia przeszedł najśmielsze oczekiwania i uplasował się w historii rozrywkowych show. Na największym stadionie w Polsce wystąpili Dawid Podsiadło i Taco Hemingway.

28 września 2019 roku rozrywkowe show przeszło do historii. Taco Hemingway jest niezmiennie najpopularniejszym polskim raperem. Na scenie pojawili się także: Pezet, Rosalie., Otsochodzi i Quebonafide.

 

Bilety na sobotni koncert rozeszły się w błyskawicznym tempie w ciągu kilku miesięcy, a człowiek stojący pod PGE Narodowym z kartką „kupię bilet”, był całkowicie zignorowany przez tłum.

 

60-tysięczna publika to rekord, na który mogła pozwolić sobie tylko ta dwójka. Wydarzenie było porównywalne do występu światowych gwiazd, chociażby zeszłorocznego koncertu „The Rollings Stons”. Frekfencja była porównywalnia, a być może nawet lepsza.

 

ZOBACZ TEŻ:Meghan Markle ma kolejne powody do zmartwień. Jej krewny popadł w konflikt z prawem!

 

Koncert podzielony został na dwie części – pierwsza należała do Taco, druga do Dawida, a na grand finale obaj spotkali się na scenie w utworze pt: „W piątki leżę w wannie”.

 

Efekty specjalne na scenie zrobiły swoje, ponieważ wszystko było dopracowane technicznie na bardzo wysokim poziomie. Sama scena miała wielkość kilkudziesięciu metrów długości oraz szerokości. Z sufitu wystrzeliły złote serpentyny, które później znalazły swoje zastosowanie w outfitach fanów. Niewątpliwie było to najbardziej oczekiwane i spektakularne wydarzenie koncertowe minionych lat.

 

ZOBACZ TEŻ:Nowa ZAKOPIANKA oddana do UŻYTKU! Zalecane są objazdy, bo…

 

Źródło:dziennikzachodni

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze