Najbardziej WYTATUOWANA lekarka świata! Jest żywym dowodem na to, że…

lekarka

Oto najbardziej wytatuowana lekarka świata! Zobacz jak wygląda!

Kiedy wyobrażamy sobie lekarza zapewne większość z nas ma przed oczami osobę w białym fartuchu, która nie wyróżnia się niczym nadzywczajnym. W tym przypadku jest zupełnie inaczej.

 

 

Kobieta jest byłą modelką, która zyskała popularność m.in. dzięki sesjom okładkowym do znanych magazynów m.in dla lnked Magazine Australia.

 

Obecnie dr Sarah określa się jako najbardziej kolorowego lekarza pracującego w Royal Adelaide Hospital w Australii. Pełni tam rolę stażystki o specjalności chirurg- ortopeda.

 

Sarah od dziecka interesowała się medycyną, ponieważ jej ojciec był lekarzem, a zarazem największym wzorem do naśladowania.  Choć jeszcze nie ma pełnych uprawnień do wykonywania zawodu, już jest uważana za „najbardziej wytatuowaną lekarkę świata”.

 

 

ZOBACZ TEŻ:DRAMAT na Eurowizji! Dziecko…

 

 

31-letnia Sarah jest żywym dowodem na to, że nie należy oceniać książki po okładce. Ponadto jej wygląd zewnętrzny, który może budzić kontrowersję wśród społeczeństwa, często okazuje się być pomocny podczas pracy z młodszymi pacjentami.

 

Przyszła lekarka mówi, że nigdy nie czuła się dyskryminowana z powodu swojego wyglądu. Wyjątkiem była sytuacja, gdy wraz z mężem postanowili zjeść lunch w jednej z restauracji. Po chwili zostali z niej wyproszeni z powodu polityki, jaką prowadziła knajpa w odniesieniu do tatuaży. Wówczas Sarah była zaskoczona, że we współczesnym świecie ludzie wciąż są oceniani po wyglądzie.

 

Po za tym stażystka zawsze podkreśla, że w medycynie najważniejsze jest to, jak dobry jest się jako specjalista, a nie jak się wygląda.

 

„Nie musisz rezygnować z kreatywnego wyrażania siebie w celu podjęcia poważnej pracy, nawet jeśli nikt wcześniej tego nie zrobił”-podkreśla przyszła pani doktor.

 

 

Tatuaże pokrywają praktycznie całe jej ciało z wyjątkiem twarzy. Pierwotnie były to tatuaże, które obrazowały ważne okresy z jej życia. Z czasem postanowiła za pośrednictwem tatuaży wyrażać siebie.

 

Polityka korporacyjna w dziedzinie medycyny zabrania obraźliwych tatuaży, jednak Sarah nie ma żadnego z nich.

 

 

https://www.instagram.com/p/B2q3efmnEni/

 

 

 

Źródło:5minutdlazdrowia

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze