Nastolatka zaszła w CIĄŻĘ z Martyniukiem! Teraz zaczęła się walka…

Nastolatka w ciąży. Martyniuk został ojcem. Zaczęła się walka!

Internet od jakiegoś czasu żyje tematami związanymi z rodziną Martyniuków. Miliony internautów ochoczo czytają informacje nt. Zenka Martyniuka. Każdy chce wiedzieć, co dzieje się w otoczeniu artysty. Wiele informacji pojawia się także na temat jego rodziny – w tym żony Danusi. Teraz jednak światło dzienne ujrzała zaskakująca informacja.

Zenek Marryniuk, to jeden z najpopularniejszych polskich artystów. Piosenkarz z Białegostoku, to niekwestionowany król disco polo. Wszyscy znamy takie hity jak „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”. Ostatnio głośno nt. Zenka było z powodu jego syna Daniela. Nieco wcześniej media huczały od plotek na temat wesela młodego Martyniuka. Na jaw wyszło, że nastoletnia dziewczyna zaszła w ciąże z…

Danielem i w tym roku urodziła córeczkę. Zenek został dziadkiem. Niestety małżeństwo Daniela z 19-letnią Eweliną nie przetrwało próby czasu. Po wielu trudnych sytuacjach kobieta zdecydowała się wnieść pozew o rozwód. Syn Zenka zapewniał, że ten ślub to była pomyłka i chce rozwodu, jednak później zdanie zmienił. Teraz chce walczyć o odbudowanie związku. 

Podobno para wspólnie z córeczką spędziła rocznicę swojego ślubu. 

– Młodzi są razem, ale nie chcą udzielać się medialnie. Daniel wie, że jeśli zrobi fałszywy krok, jego życie rodzinne znów może runąć jak domek z kart. Bardzo się pilnuje i stara się być najlepszym mężem i ojcem – powiedział na łamach „Super Expressu” jeden z przyjaciół rodziny.

Trzymamy kciuki!

 

Komentarze