NIE WIEDZIAŁA o ciąży do skurczów porodowych! Przytyła tylko 1,5 kilo

Charlotte Thomson

Przypadek Charlotte Thomson może budzić szok, niedowierzanie i kontrowersje, jednak ta sytuacja naprawdę miała miejsce. Kobieta przez 9 miesięcy nie zorientowała się, że jest w ciąży.

Charlotte Thomson od zawsze była szczupłą dziewczyną, a potem kobietą. Dbała o swój wygląd i zdrowie. Ćwiczyła regularnie, aby móc cieszyć się zgrabną i wysportowaną sylwetką. Jadła racjonalnie i zdrowo, jej dieta była zrównoważona i urozmaicona.

Jako nastolatka nosiła ubrania w rozmiarze 34. Była więc naprawdę szczupła, ale nie wychudzona.
Pewnej nocy, już w trakcie snu, zaczęła odczuwać bardzo silny ból. Była mocno zaskoczona, nie wiedziała, co się z nią dzieje. Nigdy wcześniej czegoś podobnego nie doświadczyła.

Wzięła po prostu lek przeciwbólowy, który miała w domu. Miała nadzieję, że uporczywy ból minie dzięki tabletce. Jednak lekarstwo nie zwalczyło dolegliwości. Wręcz przeciwnie – Charlotte zaczęła się czuć coraz gorzej, brzuch bolał ją jeszcze mocniej. Pojawiło się też krwawienie z pochwy.

Kobieta zaniepokoiła się i udała do szpitala. Tam zrobiono jej badanie USG. Okazało się, że rozpoczęła się akcja porodowa! Dwie godziny później Charlotte na świecie powitała córeczkę. Kobieta przeżyła szok.

Charlotte Thomson
dailymail.co.uk

Kobieta nie podejrzewała ciąży, bo przez 9 ostatnich miesięcy regularnie miesiączkowała, a przytyła tylko 1,5 kilograma.

Dziś córeczka Charlotte ma 3 latka. Zadziwiające, prawda?

Zobacz też: Jej MĄŻ JEST W 8. MIESIĄCU ciąży. Poczęli dziecko naturalnie

Źródło: dailymail.co.uk
Źródło zdjęć: dailymail.co.uk

Komentarze