NIE żyje gwiazda „Barw Szczęścia”! Zmarła NAGLE.

Nagła śmierć aktorki „Barw Szczęścia”. Fani nie mogli uwierzyć.

Aktorka odeszła nagle. Nikt nie spodziewał się jej śmierci w takim momencie. Widzowie uwielbiali ją za rolę w „Barwach Szczęścia”. Artystka występowała także na deskach teatru. Wszyscy uwielbiali jej grę – zawsze była autentyczna jako postać. Fani artystki oraz serialu TVP pogrążyli się w żałobie.

Niestety media obiegła wieść o śmierci lubianej przez widzów aktorki. Jak dowiadujemy się z jednego z portali wiadomość o jej śmierci była szokiem. „Zmarła tak nagle i niespodziewanie. Wielu nie mogło nawet się z nią pożegnać. Nikt się tego nie spodziewał” – mówi jeden ze znajomych. Jak się okazało nie żyje…

Hanna Dunowska – współprowadząca wraz z Krzysztofem Ibiszem pierwsze edycje programu „Czar Par”. Aktorkę mogliśmy także oglądać na deskach teatru. Jej gra – jak mówią widzowie- zapierała dech w piersiach. Spory rozgłos artystce przyniósł występ w serialu Polsatu „Przyjaciółki” oraz właśnie rola w „Barwach Szczęścia” gdzie wcieliła się w rolę Aliny Rybińskiej.

Artystka zaraz po zakończeniu studiów otrzymała rolę w „07 zgłoś się”. Później wystąpiła jeszcze w produkcji „W labiryncie”. Zagrała także w adaptacji powieści adaptacji powieści Krystyny Kofty „Femina” i serialu „Na dobre i na złe”.

https://youtu.be/IT9gB4O7gKY

Komentarze