Nie ŻYJE gwiazda serialu „M jak Miłość”!

Dramatyczne informacje TVP. Nie żyje gwiazda serialu „M jak Miłość”.

Wstrząsające wiadomości TVP na temat gwiazdy serialu TVP2 M jak Miłość. Gwiazda „M jak miłość” nie żyje – ta informacja pogrążyła w smutku miliony fanów znanej i cenionej aktorki. Rodzina ustala właśnie szczegóły związane z pogrzebem, uroczystości mają odbyć się w Krakowie. 

Wszyscy znaliśmy ją z ekranu, kiedy grała w serialu „M jak miłość”, o śmierci aktorki oficjalnie poinformował serwis „E-teatr”. Miliony fanów oraz cała rodzina są pogrążone w żałobie oraz niewyobrażalnym smutku. Przypomnijmy, że aktorka występowała także w produkcjach Polsatu. Niestety nie żyje…

Bożena Krzyżanowska, która przez dekady była jedną z najpopularniejszych aktorek wcielających się w bardzo różne role. Gwiazda zagrała w iście imponującej liczbie produkcji filmowych oraz spektakli teatralnych. M.in. mogliśmy oglądać ją w „M jak Miłość” czy serialu „Samo Życie” oraz „Na dobre i na złe”

Ponadto Krzyżanowska współpracowała z teatrami – m.in. z Teatrem im. Norwida w Jeleniej Górze, Teatrze Syrena, z Wrocławskim Teatrem Współczesnym. W Operetce Warszawskiej odegrała rolę Édith Piaf. 

Pogrzeb najprawdopodobniej – zgodnie z wolą zmarłej w Krakowie. Trwają ostatnie przygotowania do uroczystości pogrzebowych. Niestety nadal nie są znane oficjalne przyczyny śmierci gwiazdy. Rodzina ma je znać, jednak nie zdecydowała się na ich publiczne ujawnienie.

Komentarze