Nie żyje Michał SZPAK! „To niesprawiedliwe, że tak młode osoby umierają”

Nie żyje Michał Szpak! Zmarł w nocy z 1 na 2 listopada.

-Nikt z nas nie mógł w to uwierzyć. Odszedł zasłużony człowiek. Jednak zdecydowanie za wcześnie. To bardzo przykra wiadomość. Kiedy dowiedzieliśmy się o jego odejściu wszyscy pogrążyliśmy się w smutku. To był bardzo pogodny, uśmiechnięty człowiek. – mówi jeden ze znajomych Szpaka.

-To prawdziwy szok, że tak młode osoby odchodzą z tego świata. Wszystko w tak niespodziewanych momentach. Jesteśmy wstrząśnięci tym, co się wydarzyło. Uczcimy jego pamięć w godny sposób. To niesprawiedliwe, że tak młode osoby umierają. Przed nim była jeszcze wielka kariera, masa projektów do zrealizowania. – mówi przyjaciel zmarłego.

Nocą z 1 na 2 listopada odszedł Michał Szpak. Był wieloletnim reporterem telewizji Polsat oraz pracownikiem Stelmetu Enea BC.

Wiadomość o śmierci Michała Szpaka przekazał klub Stelmet Enea. Na stronie internetowej klubu mogliśmy przeczytać smutne oświadczenie.

-Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że nasz dobry kolega i wieloletni pracownik klubu, Michał Szpak zmarł w nocy z 1 na 2 listopada” – czytamy w komunikacie.

Michał Szpak ostatnie 7 lat był związany z zielonogórskim klubem Stelmet Enea BC Zielona Góra. W trakcie współpracy z klubem był m.in. jego menedżerem. W kwietniu br. zdecydował o pełnym poświeceniu dla realizacji własnych projektów. Mimo to kontynuował współpracę z klubem.

„Służył nam radą, pomocą i doświadczeniem” – czytamy na stronie internetowej klubu.

-Bez jego nieocenionej pracy, nasz klub nie byłby w stanie wspiąć się i utrzymać przez wiele lat na wyżynach europejskiej koszykówki – dodano.

Michał Szpak był także reporterem Polsatu w latach 2007-2011.

 

fot. YouTube

 

Komentarze