Wyszło na jaw dlaczego Beata Szydło NIE pojawiła się w sztabie PiS!

Jarosław Kaczyński skomentował pierwsze wyniki wyborów.

„Ten rząd naprawdę w obydwu swoich fazach bardzo ciężko pracował”– podsumował lider Prawa i Sprawiedliwość.

 

Jak wnika z badnia exit poll, które przygotowała firma Ipsos, Prawo i Sprawiedliwość zwyciężyło w niedzielnych wyborach parlamentarnych z wynikiem 43,6 proc.

Na drugim miejscu uplasowała się Koalicja Obywatelska – 27,4 proc. głosów. Do Sejmu wchodzi też Lewica, PSL oraz Konfederacja. Według sondażu Ipsos, frekwencja w niedzielnych wyborach parlamentarnych wyniosła 61,1 proc.

 

Prawo i Sprawiedliwość jest zdecydowanie największym wygranym tych wyborców. Partia Jarosława Kaczyńskiego ponownie wygrała wybory parlamentarne, a także dodatkowo zanotowała zdecydowanie wyższe poparcie niż w 2015 roku. Wtedy na PiS głosowało 37,58 proc. wyborców.

 

ZOBACZ TEŻ:Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana! Widziano ją…

 

Mamy powody do radości, pomimo tego potężnego frontu przeciwko nam zdołaliśmy wygrać i wszystko wskazuje na to, że to się utrzyma, a jeśli się utrzyma, to będzie trwała „dobra zmiana” –powiedział Jarosław Kaczyśnki.

Lider PiS wyjaśnił także, dlaczego była premier nie znalazła się obok innych polityków ugrupowania, a tym samym uspokoił, że nic niepokojącego się nie wydarzyło.

 

„To zasługa wielu osób, m.in. premiera Mateusza Morawieckiego, pani premier Beaty Szydło, która utknęła w korku i tylko dlatego jej tutaj nie ma” – powiedział Jarosław Kaczyński, komentując pierwsze wyniki wyborów.

 

ZOBACZ TEŻ:Chcesz utrzymać wymarzoną sylwetkę? Wystarczy 6 nowych nawyków

 

Źródło:onetwiadomości

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze