O mały włos od tragedii! Ta kobieta próbowała popełnić samobójstwo!

O mały włos od tragedii! Ta kobieta próbowała popełnić samobójstwo! Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14 na kieleckiej Wietrzni. Wiele wskazuje na to, że doszłoby do tragedii, gdyby nie natychmiastowa reakcja innych spacerowiczów.

Okazuje się, że 22-letnia kobieta, która próbowała odebrać sobie życie, była pod wpływem alkoholu. Nie wiadomo co skłoniło ją do tej decyzji. Sprawę skomentował sierżant sztabowy Karol Macek,  oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

– Z naszych ustaleń wynika, że 22-letnia kielczanka, która była nietrzeźwa, próbowała skoczyć z skały w rezerwacie Wietrznia lecz została powstrzymana przez świadka i policjantów. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy – tłumaczył podczas rozmowy z dziennikarzami mundurowy.

Rezerwat przyrody Wietrznia obejmuje wzniesienia Wietrzni (wysokość 312 m n.p.m.) i sąsiedniego Międzygórza. 22-latka weszła na jeden ze szczytów i próbowała z niego skoczyć. Na szczęście w pobliżu znajdowały się inne osoby. Mężczyzna, świadek zdarzenia postanowił opowiedzieć o tym, co się stało.

Znajdowałem się po drugiej stronie. Jeden z panów zasługuje na medal bo to w zasadzie on sam ją powstrzymał i wezwał na pomoc innych, którzy pomogli mu ją odciągnąć od krawędzi – przyznał obserwator.

Zobacz: DRAMAT w rodzinie królewskiej! Meghan Markle…

Jak pokazują statystyki coraz więcej mężczyzn i kobiet w średnim wieku odbiera sobie życie. Polska jest w grupie 25 krajów z największą liczbą samobójstw. Okazuje się, że osoby próbujące skończyć ze sobą zwykle borykają się z depresją, stanami lękowymi.

Źródło: Echo dnia

Zobacz też: Janusz Korwin-Mikke wskazał POWÓD dobrego wyniku Konfederacji! „To zasługa…”

Zdjęcie: Wikipedia

 

 

Komentarze