Janusz Korwin-Mikke wskazał POWÓD dobrego wyniku Konfederacji! „To zasługa…”

Janusz Korwin-Mikke skomentował niedzielne wybory parlamentarne. Lider konfederacji zdradził co jest zasługą tak dobrego wyniku.

Przypomniał, że w wyborach do Parlamentu Europejskiego wyniki sondaży exit poll były bardziej optymistyczne niż realne wyniki.

 

„Chcę podziękować przede wszystkim tym, którzy oddali na nas głosy. To są ludzie, którzy chcą żeby coś się zmieniło. Nasze hasło brzmiało: albo kontynuacja, albo Konfederacja. I ci ludzie wybrali Konfederację. Nigdy nie było współpracy między ludźmi o tak różnych poglądach: my, narodowcy, konserwatyści, monarchiści, libertarianie. Graliśmy jako jedna drużyna, szło nam wspaniale i mam nadzieję, że te wyniki to potwierdzą”-powiedział Janusz Korwin-Mikke.

 

Jak podkreślił prezes KORWiN w Konfederacji współpracowały różne środowiska, wymienił m.in. narodowców, ultrakatolików, libertarian czy monarchistów. 

 

ZOBACZ TEŻ:Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana! Widziano ją…

 

Według sondażu exit poll IPSOS dla TVN24 Konfederacja Wolność i Niepodległość otrzymała 6,4 proc. głosów i wprowadzi do Sejmu 13 posłów.

Na koniec przemówienia Janusz Korwin-Mikke podziękował także „telewizji pisowskiej”, dzięki której osiągnięto taki wynik.

„Chciałbym również podziękować telewizji, konkretnie pisowskiej. Polacy nienawidzą jak kogoś się krzywdzi, widzieli jak nas traktują i dzięki telewizji państwowej mamy właśnie ten znakomity wynik” – powiedział lider Konfederacji. Janusz Korwin Mikke.

 

ZOBACZ TEŻ:Wyszło na jaw dlaczego Beata Szydło NIE pojawiła się w sztabie PiS!

 

Źródło:onetwiadomości

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze