OGROMNA zmiana u Jennifer Lopez! Wszyscy zauważyli ten szczegół!

Latynoska piękność, Jennifer Lopez swoim fanom kojarzy się przede wszystkim z długimi, falowanymi włosami. Jednak ostatnio fotografowie przyłapali aktorkę na drastycznej zmianie wizerunku. 

Autorka m.in. hitu Jenny from the block, przez wielu ludzi uznawana jest za prawdziwą ikonę stylu. Pomimo tego, że w lipcu skończyła 50 lat, nadal zachwyca swoją wysportowaną sylwetką, czy idealnym stanem cery. Dlatego też ciągle utrzymuje się wysoko w rankingu najpiękniejszych kobiet świata. Nic dziwnego, że cały czas jest o niej głośno, a media nie odstępują jej na krok.

Lopez zagrała ostatnio w filmie Hustlers, gdzie wcieliła się w rolę striptizerki o imieniu Ramona. Tą rolą przekonała do siebie krytyków i fanów kina. Aktualnie latynoska pracuje nad  swoim nowym filmem Marry Me, w którym zagra m.in. u boku Malumy.

To właśnie podczas kręcenia scen do komedii romantycznej, fotografowie przyłapali gwiazdę. Jennifer Lopez ubrana była w niezwykle dopasowaną, czerwoną sukienkę. Lateksowa kreacja została wykonana przez Alexa Perry’ego. Niesamowicie kobiecy, ale też drapieżny charakter stroju dopełniły rękawy iście wyjęte z lat 80 minionego wieku. Oprócz tego, aktorka pokazała się w wysokich czerwonych szpilkach Femme LA – Gia PVC.

Jednak największe zaskoczenie wzbudziła fryzura artystki. Znana ze swoich długich, lekko falowanych włosów, JLo wystąpiła w klasycznym, prostym bobie, przyciętym do ramion. Naturalny dziewczęcy makijaż perfekcyjnie zgrał się z nowymi włosami aktorki. 

Idealny wygląd aktorki wielu osobom spędza sen z powiek. Niektórzy wierzą w uwarunkowania genetyczne i ich największy wpływ na urodę Lopez. Istotne jest jednak to, że gwiazda stara się nie przebywać za długo w ostrym słońcu, z uwagi na jego destrukcyjny charakter. Ponadto, jak sama potwierdza, odpowiednie żywienie i aktywny styl życia potrafią zdziałać cuda. 

Źródło: jastrzabpost.pl, facebook.com

 

 

Komentarze