Polak wziął udział w norweskim „Mam talent”! Swoim występem (…)!

talent

Większości z nas imię i nazwisko Krzysztofa „Frytt” Frymarkiewicza zupełnie nic nie mówi, jednak wśród Polonii w Norwegii 34-latek jest prawdziwą gwiazdą. Nasz rodak wziął udział w castingu do norweskiej edycji „Mam Talent” i w brawurowy sposób dostał się do półfinału!

Występ 34-latka wzbudził wśród norweskich jurorów mieszane uczucia, mimo to Polak dostał się do półfinałowego etapu tamtejszego „Mam talent”. Stało się tak dzięki wokaliście Bjarne Brondbo, który wcisnął złoty przycisk automatycznie przedłużając udział naszego rodaka w programie i  dając mu szansę zawalczenia o finał. Krzysztof „Frytt” Frymarkiewicz, który wystąpił w telewizyjnym show i odniósł niemały sukces w krótkim czasie stał się postacią rozpoznawalną.

 

ZOBACZ:Jennifer Lopez wyprawiła ZARĘCZYNOWE PRZYJĘCIE! Tak się bawiła z najbliższymi w Los Angeles

 

Mężczyzna od 10 lat przebywa w Norwegii, do której jak większość naszych rodaków wyjechał w celach zarobkowych. Decyzję o wzięciu udziału w popularnym programie rozrywkowym podjął sam i była ona spontaniczna. 34-latek zaprezentował się w eliminacjach z hiphopowym kawałkiem swojego autorstwa pt. „Życie jest piękne”. Mężczyzna rapował w nim zarówno po polsku, jak i norwesku czym zdobył serce jednego z jurorów. Po występie nie krył swojego szczęścia i tego, że był bardzo zestresowany

 

ZOBACZ TAKŻE:[WIDEO] Mama z córką śpiewały piosenkę z „KRAINY LODU” w samochodzie. Nie sądziły, ŻE TAK SIĘ TO SKOŃCZY

Krzysztof „Frytt” Frymarkiewicz wyznał na Facebooku, że przez swój występ chciał pokazać „siebie i nas Polaków z dobrej strony”. Napisał również, że

 

„Muzyka znaczy dla mnie bardzo dużo. Pierwsze kawałki zacząłem nagrywać już na początku 2000 r. Wprawdzie przez te 19 lat miałem parę lat przerwy ale cały czas staram się opisywać prosto z serca moje życie w danym jego momencie”

 

 

 

Miejmy nadzieję, że Polak w finale zaprezentuje się jeszcze lepiej i przekona do siebie wszystkich jurorów i norweską publikę, która nie jest szczególnie żywiołowa czego z całego serca mu życzymy!

 

https://www.facebook.com/FryttOfficial/videos/434829143815150/

 

 

źródła: fakt.pl, facebook.com, foto facebook.com

Komentarze