Pomorskie: Z miłości do ukochanej kradł w sklepach alkohol! Robił to bo obiecała mu coś bardzo ważnego!

alkohol

W nie lada kłopoty wpędził się 37-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna był tak ślepo zakochany w swojej dziewczynie, że kradł dla niej alkohol z marketu! Na swoje nieszczęście wpadł i trafił wprost do więziennej celi.

O tym jak łatwo wpaść w poważne tarapaty świadczy historia 37-latka ze Starogardu Gdańskiego. Bezgraniczna miłość jaką darzył wybrankę swojego serca zamiast przed ołtarz doprowadziła go wprost do sądu. Mężczyzna wpadł, ponieważ  z jednego z marketów w Piszu ukradł alkohol o wartości 1000 złotych. Później tłumaczył się, że zrobił to dla swojej kobiety, która obiecała mu, że się z nim ożeni jeśli ukradnie wystarczającą ilość trunku, która starczy na ich wesele.

 

 

ZOBACZ:Polscy dresiarze POBICI i okradzeni przez Gruzina! Wideo.

 

 

Policjanci, którzy zatrzymali 37-latka i sprawdzali jego dane szybko zorientowali się, że za ostatnie kradzieże alkoholu jakie miały miejsce w regionie odpowiada właśnie on. Zanim został schwytany kilka dni wcześniej ukradł 3 butelki markowego alkoholu w markecie w Kolnie, natomiast z innego sklepu w Piszu wyniósł trunek warty 200 zł. Amant przebywa obecnie w areszcie, gdzie będzie miał sporo czasu na refleksję. Mężczyzna może spędzić w więzieniu nawet 5 lat. 37-latek przyznał się już, że kradł z miłości do ukochanej, na której bardzo mu zależało. Liczył bowiem, że dzięki temu wkupi się w jej łaski i zostanie jej mężem. 

 

ZOBACZ TAKŻE:Łódzkie: Policjanci weszli do mieszkania złodzieja! To gdzie się przed nimi schował wprawiło ich w osłupienie!

 

 

źródła: fakt.pl, foto pixabay.com

 

 

Komentarze