PRZERAŻAJĄCE WYZNANIE KOŻUCHOWSKIEJ. Powiedziała, że…

przerażające

Aktorka Małgorzata Kożuchowska razem z Anną Lewandowską pojawiła się na okładce najnowszego, styczniowego wydania magazynu „Zwierciadło”. W wydaniu ukazał się także wywiad z aktorką. Kożuchowska. Jej wyznanie jest naprawdę przerażające. 

Twarzami styczniowego numeru magazynu „Zwierciadło” są dwie niesamowicie silne i wpływowe kobiety. Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska, które wzięły udział w dobroczynnej akcji organizowanej przez magazyn. Celem było zebranie pieniędzy na zakup karetki do transportu medycznego. Oprócz efektów sesji zdjęciowej w wydaniu można przeczytać wywiady z obiema paniami. Małgorzata Kożuchowska zdradziła także jakie przerażające wydarzenie spotkało ją jeszcze za czasów gdy była studentką.

 

ZOBACZ TAKŻE:NAJSTARSZA kobieta na świecie obchodzi dziś urodziny! Zdradziła co…

 

 

Wracałam do domu po zajęciach, wieczorem, i nagle drogę zajechał mi samochód. Dwóch mężczyzn usiłowało mnie do niego wciągnąć. Broniłam się, próbowałam się wyrwać… Kierowca przejeżdżającego obok auta zauważył, że coś jest nie tak, zatrzymał się i spłoszył napastników. Uratował mi życie. Po dziś dzień jestem wdzięczna, że nie przestraszył się, nie uciekł i pomógł mi. Bo żeby pomagać, trzeba mieć odwagę – wyznała aktorka.

 

Kożuchowska ma ogromne serce. Bardzo chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Od lat wspiera m.in. fundację Mam Marzenie, oraz projekt społeczny Szlachetna Paczka.  Chętnie pomaga zarówno ludziom – dorosłym i dzieciom, ale także zwierzętom. Angażuje się m.in. w akcję Wielcy Małym, w ramach której artyści pomagają bezdomnym zwierzętom. Aktorka twierdzi, że każdy człowiek jest w stanie dać coś dobrego innej osobie. 

Komentarze