Przerażające zdarzenie na stacji METRA! Zapatrzyła się w TELEFON i spadła na (…)!

telefon

Nieuwaga jednej z oczekujących na pociąg metra pasażerek mogła zakończyć się tragicznie. Kobieta była tak zapatrzona w swój telefon, że nie zauważyła, gdzie kończy się peron! W efekcie spadła na torowisko.

Do tego mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło w miniony piątek. Na jednej ze stacji madryckiego metra gapiostwo jednej z pasażerek mogło mieć przerażający finał. Hiszpanka chciała tak szybko wejść do pociągu, że nie zauważyła, że ten jeszcze nie zdążył wjechać na peron. Na nagraniu z monitoringu widać jak zapatrzona w telefon kobieta wstaje z ławki i rusza w kierunku końca peronu. Chwilę później spada wprost na torowisko kilka metrów przed nadjeżdżającym pociągiem! Nieuwaga i dekoncentracja mogły kosztować ją życie.

 

 

 

 

Nagranie zostało opublikowane przez zarząd madryckiego metra. Rzecznik prasowy w wypowiedzi dla mediów przyznał, że zdecydowano się to zrobić ku przestrodze. Film ma przestrzec innych podróżujących przed podobnym zachowaniem. Mimo, że nagranie kończy się w momencie, gdy pociąg znajduje się kilka metrów od pasażerki, to władze metra uspokajają. Kobiecie nic się nie stało, a maszyniście, dzięki ludziom machającym do niego z peronu w porę udało się zatrzymać skład. Hiszpanka, która spadła na tory może mówić o wielkim szczęściu, ponieważ oprócz kilku siniaków nie stało się jej nic poważnego.

 

ZOBACZ TAKŻE:Szukaj metra Horror na stacji metra! Mężczyzna wepchnął pod pociąg (…)!

 

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com, wideo: youtube.com

 

Komentarze