Przeżyła koszmar na wakacjach! Przez dwa dni dryfowała po morzu na (…)!

morzu

 Turystka z Nowej Zelandii do końca życia zapamięta koszmar jaki przeżyła podczas wakacji na Krecie. Kobieta przed dwa dni dryfowała samotnie po Morzu Egejskim na dmuchanym pontonie. Miała dużo szczęścia, że w porę dostrzegli ją ratownicy z Grecji.

Wyziębiona kobieta została odnaleziona niemal w ostatniej chwili. Turystka z Nowej Zelandii wybrała się na wakacje na grecką Kretę. W życiu nie spodziewała się, że przeżyje tam koszmar i niemal otrze się o śmierć. Kobieta przez dwa dni dryfowała samotnie w dmuchanej łódce po Morzu Egejskim. Doszło do tego w szokujących okolicznościach. Chwilę przed wypadkiem Kushila Stein pomagała przetransportować jacht innego turysty z Turcji do Grecji. Podczas rejsu postanowiła zrzucić ponton i podpłynąć nim na pobliską wyspę. Pech chciał, że wiatr zepchnął łódź na pełne morze!

 

 

 

 

Brytyjczyk, który był właścicielem jachtu mocno się zaniepokoił kiedy kobieta długo nie wracała. Po kilku godzinach postanowił zadzwonić na policję. Okazało się, że Kushila zgubiła wiosło i zboczyła z kursu. Na szczęście do końca zachowała zimną krew i wykorzystała swoje umiejętności, które nabyła podczas kursu żeglarskiego. Koszmar Nowozelandki trwał blisko dwa dni. Przez ten czas żywiła się cukierkami i czekała na pomoc. Dramat kobiety skończył się kiedy dostrzegł ją pilot awionetki. Dzięki temu policjanci mogli zlokalizować jej ponton i ruszyć na ratunek. 40-godzinny koszmar turystki skończył się, a ratownicy byli pod wrażeniem tego jak świetnie poradziła sobie na morzu.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:19-latka straciła wzrok po kąpieli w MORZU! Teraz ostrzega innych turystów przed (…)!

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

 

 

Komentarze