Przyszła pomalować paznokcie. Na oczach klientów ćwiartowali tam…

Pewna klientka przyszła do salonu piękności tradycyjne skorzystać z usług.W tym przypadku miały to być pomalowane paznokcie.

W obiekcie spotkało ją spore zaskoczenie, a przy tym przerażenie. Kobieta była świadkiem ćwiartowania mięsa z jelenia.

 

 

Według relacji Morgan Taylor do niecodziennego incydentu doszło w salonie Diamond Nails w mieście High Point. Kobieta udała się tam, żeby pomalować paznokcie z okazji zbliżającego się ślubu swojej siostry.

 

 

„Szukasz nowego salonu, gdzie zrobisz paznokcie w High Point w Północnej Karolinie? Porozmawiajmy o wielozadaniowości … manicure, pedicure i jelenich rzeźników-amatorów” – podpisała udostępnione na Facebooku zdjęcie Morgan Taylor.

 

Amerykanka opisuje, że w czasie jej wizyty jedna z zatrudnionych w salonie kobiet rozłożyła na podłodze folię, a na niej ułożyła jelenie mięso, które następnie zaczęła kroić.

 

Tymczasem pracownica nie przejmowała się tym, że w salonie właśnie przebywa klientka.

 

„Siedziałam tam, robiąc paznokcie i nagle się obejrzałam, że wyciągają mięso jelenia z lodówki. Zazwyczaj boję się, że zobaczę śmieci na ziemi lub poczuję dziwne zapachy, ale nie spodziewałam się, że zobaczę martwego jelenia” – pisze dalej studentka uniwersytetu w High Point.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Whiskey pomaga wyleczyć przeziębienie! Oto przepis na „Hot Toddy”

 

 

Amerykanka postanowiła poinformować o tym zajściu stanową komisję kosmetyczną, która przyjrzy się sprawie i zdecyduje czy podczas ćwiartowania jelenia nie doszło do naruszeń standardów higieny. Właściciele salonu nie skomentowali zajścia.

 

 

 

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze