Roxie i Kevin Mglej wzięli ślub? Piosenkarka opublikowała tajemniczy wpis

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, para, której związek był przedmiotem wielu dyskusji i komentarzy, przeszli długą drogę zanim zdobyli akceptację swoich fanów. Teraz, przygotowując się do ślubu w nadchodzącym roku, postanowili doświadczyć wyjątkowego klimatu weselnego.

Roksana Węgiel, mimo trudności wynikających z nieprzychylnych komentarzy, skoncentrowała się na wspólnej przyszłości z Kevinem Mglejem. Para, której związek zaczynał się od pewnych kontrowersji związanych z przeszłością mężczyzny, teraz zmierza ku ślubnemu kobiercowi. Jednak zanim to nastąpi, postanowili doświadczyć atmosfery wesela.

Przeszłość Kevina Mgleja, związana z nieudanym związkiem z aktorką Malwiną Dubowską, była przedmiotem zainteresowania mediów i komentarzy internautów. Mimo to Roksana Węgiel skoncentrowała się na teraźniejszości i przyszłości.

Ostatnio para ogłosiła, że już wiedzą, kiedy dokładnie powiedzą sobie sakramentalne „tak”. Jednak szczegóły dotyczące kreacji ślubnej czy charakteru uroczystości pozostają tajemnicą. Roksana Węgiel zadziwiła jednak fanów publikując zdjęcie ze ślubu. Okazało się, że nie był to ślub pary, lecz przyjaciela Kevina Mgleja.

Na zdjęciu Roksana prezentuje się w eleganckiej, czarnej sukience o hiszpańskim kroju, ozdobionej cekinami. Stylizację uzupełniają złoty łańcuszek i charakterystyczne szpilki od Christiana Louboutina. W opisie zdjęcia piosenkarka wspomina, że uczestniczyła w ślubie przyjaciela Kevina, a jej stylizację uzupełniła biżuteria od TOUS Polska.

Post Roksany Węgiel wprowadził wielu fanów w błąd.. Myśleli, że piosenkarka wzięła ślub. Internauci wyrazili zdziwienie, a niektórzy nawet składali śmiałe propozycje matrymonialne. W galerii zdjęć pojawiło się także wspólne ujęcie pary w białych okularach w kształcie serduszek z imionami i datą ślubu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Źródło: media

Papież Franciszek jest ciężko chory. Mszę poprowadził z telebimu

Komentarze