„Schetyna wpadł w SZAŁ! ONI KAZALI mu wystawić Kidawę-Błońską”

Szef PO Grzegorz Schetyna miał korzystać z usług izraelskiej firmy doradczej. „Wpadł w szał”.

Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna miał wynająć Izraelską firmę doradczą by opracować nową strategię kampanii. 

– Okazało się, że dla wyborców Platformy Schetyna ma wizerunek agresywny. Wzbudza ogromną nieufność własnego elektoratu –powiedział Wprost anonimowy „informator z PO”. Poradzono więc Schetynie, by usunął się w cień; ten – mówi Wprost informator – wpadł w szał.

Wersję Wprost potwierdza informator Wyborczej24 – jak mówi :
”Grzegorz wynajął Izraelczyków do opracowania nowej strategii. Kiedy dostał gotowy raport i zalecenia wpadł w szał.Oni kazali mu wystawić Błońską bo wzbudza większe zaufanie. Ludzie nie mają do niego zaufania. Oceniany jest raczej negatywnie. Elektorat PO postrzega go jako niewzbudzającego zaufania i agresywnego.” – mówi nasz informator.

Izraelscy eksperci doradzili aby Schetyna usunął się w cień na czas kampanii. Tak też się dzieje. Grzegorza Schetyny nie widać od kilkunastu dni. Dziś kandydatem na premiera RP została Małgorzata Kidawa-Błońska.

– Radzili nam wyciszyć lidera, ale kiedy Grzegorz o tym usłyszał, wpadł w szał. Dziwię się Schetynie, że nie potrafi zrobić kroku do tyłu – mówił z kolei informator Wprost.

Komentarze