Sędzia pokazał mu czerwoną kartkę! Piłkarz nie wytrzymał i uderzył go pięścią w (…)!

sędzia

Ogromnym skandalem zakończyło się spotkanie ligi regionalnej w Niemczech. Podczas meczu 11 klasy rozgrywkowej w tym kraju między drużynami FSV Muenster, a TV Semd piłkarz gospodarzy uderzył sędziego pięścią w twarz. Chwilę wcześniej zawodnik dostał czerwoną kartkę.

Decyzja arbitra mocno rozsierdziła piłkarza FSV Muenster. Jednak nic nie tłumaczy jego późniejszego zachowania. Wściekły zawodnik podszedł do kompletnie zaskoczonego arbitra i z całej siły uderzył go pięścią w twarz. Rozjemca pojedynku niczym rażony piorunem padł na murawę i długo się nie podnosił. Sytuacja była na tyle poważna, że na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Arbiter stracił przytomność i został przetransportowany do oddalonego o 20 km szpitala. Za swoje zachowanie piłkarz może teraz spodziewać się surowych konsekwencji.

 

 

 

 

Paskudne zachowanie zawodnika wywołało oburzenie wśród zgromadzonych na trybunach kibiców. Władze klubu z Muenster zapowiedziały wyciągnięcie wobec piłkarza surowych konsekwencji. Mimo groźnie wyglądającej sytuacji arbitrowi nie stało się nie poważnego. Przeprowadzone badania wykazały, że z jego mózgiem i głową jest wszystko w porządku. Po prawym sierpowym jaki otrzymał w twarz był ogłuszony i zszokowany, co w połączeniu ze stresem doprowadziło do tego, że stracił przytomność. Sprawa została zgłoszona na policję, niewykluczone, że arbiter będzie domagał się wysokiego odszkodowania. Niemiecki Związek Piłki Nożnej zapowiedział, że rozważa dożywotnio zdyskwalifikować piłkarza.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Kuriozalne zachowanie bramkarza! Wyleciał z boiska po (…) sekundach!

 

źródła: sport.interia.pl, foto twitter.com, wideo twitter.com

 

 

 

Komentarze