Sieć sklepów BIEDRONKA ROZDAJE 500+! Chodzi o…

biedronka

Dyskont spożywczy Biedronka przewiduje od nowego roku od 100 do 350 zł podwyżki dla swoich pracowników. Osoby zatrudnione w centrach dystrybucyjnych dostaną od 150 do 500 zł. Podwyżki dostanie blisko 57 tys. osób.

„Wynagrodzenia pracowników sieci Biedronka będą wyższe od stycznia 2020 r. Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, podnosi je o 100-350 zł brutto miesięcznie w sklepach należących do sieci oraz o 150-500 zł w centrach dystrybucyjnych. Styczniowe podwyżki otrzyma niemal 57 tys. osób, przede wszystkim ze stażem pracy do pięciu lat, spośród wszystkich 67 tys. zatrudnionych przez największego prywatnego pracodawcę w Polsce”– czytamy w komunikacie zamieszczonym przez dyskont.

 

Kto może liczyć na podwyżkę? Przede wszystkim kasjerzy, sprzedawcy i sprzedawcy-kasjerzy. Także pracownicy centrów dystrybucyjnych tj. magazynierzy, magazynierzy kompletacji i inspektorzy ds. administracyjno-magazynowych. Warunkiem jest otrzymanie przez nich oceny za rok ubiegły na poziomie co najmniej „zgodnie z oczekiwaniami”.

 

„Pracownicy są fundamentem naszej firmy. (…) Poprzez podwyżki chcemy docenić ich codzienne wysiłki, a jednocześnie pokazujemy, że Biedronka konsekwentnie dba o pozycję pracodawcy pierwszego wyboru w branży detalicznej.”– powiedział Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu Jeronimo Martins Polska. 

 

Podwyżki dla sprzedawców-kasjerów, kasjerów i pracowników sklepów będą wynosić od 100 do 350 zł brutto miesięcznie. Dokładna kwota zależy od stanowiska, stażu pracy i lokalizacji. Ponadto osoby początkujące, zatrudnione na pełny etat na stanowisku sprzedawcy-kasjera, będą mogły zarobić od 3050 zł do 3200 zł brutto. Kwota zależy od lokalizacji sklepu. W pensję wliczona będzie także nagroda za obecność. 

źródło: businessinsider.pl/ fot. wikipedia

Komentarze