Skandal w rodzinie królewskiej! Książę oskarżony o molestowanie uciekał Bentleyem…

Książę

Książę Andrzej – młodszy brat następcy tronu księcia Karola – od miesięcy jest bohaterem głośnych spekulacji dotyczących wykorzystywania seksualnego nieletnich.

Dzięki politycznemu immunitetowi nadal nie został przesłuchany przez FBI. Co więcej książę Andrzej postanowił udzielić obszernego wywiadu dla stacji BBC, który miał na celu wybielić jego szlachecki wizerunek.

 

Linią obrony Andrzeja przeciwko zarzutom formułowanym przez jego domniemaną ofiarę Virginię Roberts było zarzekanie się, że nie pamięta, aby kiedykolwiek doszło między nimi do spotkania, mimo że w Internecie była dostępna wspólna fotografia pary, na której royals obejmuje nieletnią wówczas Roberts wokół talii.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Sławomir i Marta z „Rolnik szuka żony” ZASKAKJUJĄ! Para zdecydowała się na…

 

 

W ostatnią sobotę książę został zauważony przez paparazzi, gdy próbował po kryjomu wymknąć się spod Pałacu Buckingham w swym luksusowym bentleyu.

 

Jak donosi portal Daily Mail, książę udał się z pałacu prosto na lotnisko, skąd poleciał prosto do Dubaju. W Emiratach ma bowiem wziąć udział w wydarzeniu Pitch@Palace, którego sam jest fundatorem.

 

W efekcie Andrzej „zdecydował”, że usunie się w cień oraz zrezygnuje z królewskiej wypłaty rzędu 1,25 miliona złotych rocznie – w całości fundowanej z pieniędzy brytyjskich podatników.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Krupa przestała TO ukrywać! Pokazała BRZUCH po ciąży!

 

 

Źródło:pudelek

Źródło zdjęcia:Instagram

 

Komentarze