Sławomir i Marta z „Rolnik szuka żony” ZASKAKJUJĄ! Para zdecydowała się na…

rolnik

Sławomir z Rolnik Szuka żony od początku nie miał swojej faworytki w programie. Choć na początku wydawało się, że jest nią Natalia to jednak ostatecznie rolnik zdecydował się wybrać Martę.

Oboje nie okazywali sobie zbyt wylewnie uczuć, na randce natomiast można było zauważyć, że jednak mają się ku sobie. Czy zalotne spojrzenia, lekka niepewność i tłumione emocje wystarczyły, aby oboje się zaangażowali?

 

 

Wszystko wskazuje na to, że para zdecydowała się na rozstanie i brak chęci kontynuowania tej znajomości! Relacja szybko wygasła, zanim na dobre mogła się zacząć.  Widzowie zwrócili uwagę na to, że Marta jest bardzo zdystansowana i nie pozwala rolnikowi zbliżyć się do siebie. On z kolei miał sprawiać wrażenie, jakby chciał uciec z domu potencjalnych teściów w ostatnim z odcinków.

 

W telewizyjnym show możemy oglądać, że relacja uczestników wciąż trwa, a w kolejnym odcinku para wybierze się na wycieczkę.  Obecnie jednak po wyłączeniu kamer ta znajomość nie przetrwała. 

 

Przede wszystkim świadczą o tym najnowsze komentarze internautów. Jeden z nich zdradził, że jego szwagier pracuje ze Sławomirem, stąd wie o rozstaniu. Ponadto krążą pogłoski, że rolnik zdecydował się na udział w show tylko dlatego, żeby zrobić na złość swojej byłej narzeczonej.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Lara Gessler POKAZAŁA na Instagramie… „Chcę rozliczyć się ze swoim lękiem”

 

 

„Mój szwagier z nim pracuje, a koleżanka mieszka niedaleko. Sławek zgłosił się do programu, żeby zrobić na złość narzeczonej, która zostawiła go przed ślubem dla innego. Na chwilę obecną znowu są razem”-napisał.

 

Internauta wie także jak potoczyły się losy Marty. Dziewczyna prawdopodobnie zdecydowała się na wyjazd do Wielkiej Brytanii.

 

 

 

 

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze