SKAŻONY produkt w Lidlu! Polskie sklepy…

Pilne informacje od niemieckich sieci : Lidl, Kaufland i Aldi ostrzegają przed skażonym produktem!

Pilne informacje od niemieckich sieci sklepów. Wydano ostrzeżenie przed skażonym produktem, który został dopuszczony do sprzedaży. Niestety w składzie produktu znalazła się bardzo groźna bakteria! Zakupiony produkt można zwracać do sklepów. O jaki produkt chodzi?

Niemieckie sieci supermarketów podbiły polski rynek. Jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne sklepy – w rozwoju przoduje Lidl. Polacy pokochali niemiecką markę za różnorodność produktów, wysoką jakość i przystępne ceny. Nie bez powodu takie sklepy, jak Lidl wypierają delikatesy. Teraz pojawiła się jednak szokująca informacja. Lidl prosi o ZWROT! Skażony produkt to…

MLEKO. Markety w Niemczech ostrzegają o zagrożeniu związanym z bakteriami w Mleku. Sklepy, które informują o skażonym produkcie to :Aldi, real, Netto, Rewe, Lidl, Kaufland, Edeka oraz firma Bartels-Langness.
W skażonym mleku znajduje się groźna bakteria Aeromonas hydrophila.

Spożycie mleka może wywołać ostrą biegunkę, a także choroby układu pokarmowego. Cała sprawa dotyczy mleka produkowanego przez DMK GROUP i Fude + Serrahn Milchprodukte GmbH & Co. KG. Chodzi o mleko z zawartością 1,5% tłuszczu o oznaczeniu jakości DE NW 508 EG.

Każdy klient otrzyma zwrot pieniędzy. Osoby, które nabyły skażone mleko dostaną swoje pieniądze w gotówce. Sklep zwróci pieniądze, jeśli tylko się do niego zgłosimy. Nie będzie potrzebny nawet paragon. Polskie sklepy póki co nie poinformowały o podobnym zdarzeniu.

Komentarze