SMUTNA wiadomość z „Tańca z Gwiazdami”! Basia Kurdej-Szatan nagle..

Bardzo smutne wiadomości napłynęły z planu „Tańca z gwiazdami”. Tego nikt się nie spodziewał.

”Taniec z Gwiazdami, to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. Co tydzień show gromadzi przed telewizorami miliony Polaków. Wszystkim program kojarzy się przede wszystkim z dobrą zabawą i wesołą muzyką. Teraz okazuje się, że niestety nie tylko.

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan – znana i ceniona artystka ma wziąć udział w nadchodzącej edycji. Basię widzowie znają przede wszystkim z serialu „M jak miłość” oraz licznych filmów. W programie Polsatu brał udział także jej mąż – Rafał Szatan. Teraz, gdy zaczęły się treningi wydarzył się prawdziwy dramat. Basia Kurdej Szatan nagle…

Zorientowała się jak ciężkie są przygotowania do programu. O występie w show Polsatu zawsze marzyła, jednak napotkała spore trudności. „Basia nie spodziewała się aż takiego wysiłku” – mówi nam znajomy aktorki. Treningi mają jej sprawiać spore problemy, mimo, że Basia jest wysportowana i młoda.

Drugim powodem problemów Basi są pory trenigów. Te odbywają się wieczorami. Basia nie może poćwiczyć wcześniej. Z pewnością każdy wie dlaczego. Wynika to z jej obowiązków na planie „M jak miłość” czy „W rytmie serca”. Jakby tego było mało w tym roku do szkoły poszła jej córeczka. To oznacza jeszcze mniej czasu i więcej stresu.

Basi niestety nie może pomóc mąż – sam jest zajęty udziałem w programie.

„Pierwsze dni, kiedy Hania pójdzie do szkoły, mam zarezerwowane tylko dla niej. Produkcję obu seriali poprosiłam, żeby mi nie rozpisali zdjęć od szóstej rano. Bardzo mi zależy na tym, by móc w pierwszych dniach odprowadzać córkę do szkoły” – mówiła Basia Party.pl

 

fot. Instagram Kurdejszatan

Komentarze