Smutne wiadomości po finale The Voice Senior! Niestety…

voice

Program „The Voice Senior” cieszy się sporą popularnością i bez wątpienia jest jednym z hitów  telewizji TVP. Muzyczna rywalizacja seniorów i wyniki pierwszej edycji show wywołały wiele emocji wśród telewidzów. Nawet po zakończeniu dyskusja temat programu nadal trwa. Okazuje się, że część widzów jest mocno zawiedziona wynikami głosowania i zarzuca Telewizji Polskiej kłamstwo.

„Ustawka jak nic” – mogliśmy przeczytać w jednym z komentarzy na facebooku „The Voice Senior”. 

Przypomnijmy, pierwszą edycję wygrały siostry Szydłowskie, zdobyły wówczas największe poparcie telewidzów. Oprócz tytułu „najlepszego głosu w Polsce”, zdobyły czek na 50 tys. zł oraz voucher na „wakacje marzeń”, który zrealizują na  wymarzoną podróż na Hawaje.

 

ZOBACZ TAKŻE: Restauracja gwiazdy TVN przejęta przez komornika!

 

O wygraną w finale programu „The Voice Senior” rywalizowali ze sobą: Kazimierz Kiljan i Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka, siostry Krystyna, Jolanta i Elżbieta Szydłowskie oraz Waldemar Wiśniewski z grupy Urszuli Dudziak, Janusz Sztyber i Jadwiga Kocik z ekipy Alicji Majewskiej, a także Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach, których mentorem był Andrzej Piaseczny. Finaliści zostali wyłonieni po czterech odcinkach tzw. „przesłuchań w ciemno”.

 

Decyzją Andrzeja Piasecznego, Alicji Majewskiej, Marka Piekarczyka i Urszuli Dudziak, w drugiej rundzie finału „The Voice Senior” wystąpili Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki i siostry Szydłowskie. To właśnie spośród nich widzowie wyłonili zwycięzcę pierwszej edycji programu.

Ustawka! Od samego początku wszystko tam było ustawione! A wyniki?! Same mówią za siebie! Razem może dobrze śpiewają, ale osobno nie miałyby szans

Fajnie zapowiadał się ten program ale dziś czuję się zmęczona a wynik to jakaś ustawka

Jak dla mnie ustawione. Wystarczy poczytać komentarze wcześniejsze. Akurat pozytywnych komentarzy na temat sióstr widziałam najmniej. Coś tu nie gra – Czytamy na Facebooku 

 

fot. facebook 

Komentarze