Straszliwa CHOROBA uczestnika „Tańca z Gwiazdami”! Cierpi na…

Taneczne show jakim jest „taniec z gwiazdami” to ciągłe treningi uczestników oraz zaangażowanie w to, aby efekt tańca był oszałamiający. Niektórym organizm odmawia jednak posłuszeństwa.

Adam Małczyk to uczestnik, który dawał z siebie wszystko. Tańczył ze skręconym stawem skokowym w kostce jednej nogi i uszkodzonym stawem w kolanie drugiej kończyny.

Dotychczas jego ciężka praca przynosiła oczekiwane efekty. Występy zostały wysoko ocenione zarówno przez jurorów, jak i widzów. Aktor kabaretowy pożegnał się jednak z programem w ostatnim odcinku.

 

Nie poddaje się także Monika Miller. Kobieta ma złamane żebro i wybity palec w stopie, a nawet boryka się z krztuścem. Nagłe ataki kaszlu potrafią przeszkodzić fotomodelce nie tylko z trakcie treningów, ale i podczas występów na żywo.

 

W ostatnim tygodniu Akop Szostak pomimo bardzo złego samopoczucia, nie poddał się i  tańczył nawet z gorączką. Okazało się, że zawodnik KSW ma również przepuklinę kręgosłupa i po odcinku przez trzy dni musiał wspierać się kulami.

 

ZOBACZ TEŻ:Każdy twój związek kończy się katastrofą? Ten czynnik zabija relacje!

 

Czy wysiłek i walka z bólem zostaną nagrodzone w ten piątek, a kto będzie musiał zrezygnować z marzeń o Kryształowej Kuli?

Z pewnością uczestnicy dają z siebie wszystko i są zaangażowani w to, że znaleźli się w programie, który pozwala sprawdzić swoją determinację oraz samozaparcie, a w niektórych wzbudzić nawet ukryty talent i zamiłowanie do tańca.

 

Źródło:interiafilm

Źródło:Instagram

Komentarze