SZALEŃSTWO w sklepach BIEDRONKA! Dyskont ROZDAJE PRODUKTY ZA DARMO

darmo

Dzięki nowej inicjatywy w sieci sklepów Biedronka część zakupów klienci otrzymają za darmo. Przez kilka dni będzie prowadzona promocja w ramach której drugi, tańszy produkt, otrzymamy za darmo. Jak skorzystać z okazji ?

Po świętach Bożego Narodzenia sieć sklepów Biedronka przygotowała wspaniały prezent dla swoich klientów. Pomiędzy 27 grudnia a 4 stycznia w 2,9 tysiącach sklepów trwać będzie ogromna wyprzedaż. Na czym polega ta wspaniała okazja? Okazuje się, że tym razem nie zapłacimy mniej, tylko po prostu dostaniemy część zakupów ZA DARMO!  Przede wszystkim promocja obejmie zabawki, AGD, meble, tekstylia i inne artykuły przemysłowe. Wystarczy kupić dwa różne produkty z danej kategorii, a tańszy dostaniemy za darmo.

 

– ,,W Akcji Promocyjnej biorą udział artykuły przemysłowe i tekstylia dostępne w sklepach, w tym w szczególności: tekstylia, bagaż, sprzęt RTV, elektronika, sprzęt AGD, narzędzia, elektronarzędzia, meble, akcesoria samochodowe, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, artykuły ogrodnicze, materiały biurowe, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, obuwie, artykuły niespożywcze dla zwierząt, za wyjątkiem książek, produktów Gatta, Carla Bonetti, Carlo Massimo, zapałek, żarówek Philips, wkładów do zniczy,fajerwerków, płyt CD, płyt winylowych, ozdób i akcesoriów karnawałowych, kablii ładowarek USB, oświetlenia karnawałowego, ekspresów Delta,maskotek i książek Gang Słodziaków(dalej jako „Produkty Promocyjne”)” – czytamy w regulaminie promocji.

 

Aby nie było zbyt dobrze i żeby nie okazało się, że towar zniknie pierwszego dnia, dyskont wprowadził dość ważne ograniczenie. Limit rabatu na jednym paragonie to 150 złotych. Skorzystacie z promocji? 🙂

 

źródło: biedronka

Komentarze