Szejkowie chcą Godlewskich u siebie! „Będą nam robić…”

Godlewskie jadą do Kataru? „Są propozycje”.

Siostry Godlewskie, to jeden z najbardziej znanych duetów – jak się okazuje – nie tylko w Polsce! Siostry Godlewskie zyskały złą sławę ze względu na swoje wykonania muzyczne, które nie przypadły do gustu Polakom. Teraz jednak siostry spodobały się… szejkom.

Zwłaszcza po pięknym upamiętnieniu Powstania Warszawskiego przez Małgorzatę Godlewską.

Teraz jednak okazuje się, że siostrami Godlewskimi mają być zainteresowani katarscy szejkowie, którzy chcieliby je sprowadzić do swojego kraju – w tej sprawie miał się już odezwać ktoś z Doha. Wstępne informację wskazują na to, że arabscy klienci są skłonni zapłacić miliony za to, że…

Siostry Godlewskie będą promowały muzycznie Mundial 2022 w Katarze. Czy to oficjalna informacja? Na razie nie, ale jak mówią źródła – plotka na ten temat krąży już po sieci i wśród celebrytów.W sprawie miał się wypowiedzieć przedstawiciel organizatorów mundialu :

„”To piękne i zmysłowe kobiety. Muszą tu przyjechać. Chcemy pokazać otwartość naszego kraju , przede wszystkim na inne kultury – pozwolimy na występ w ich kuszących strojach.Będą nam robić dobrą reklamę” – tłumaczy osoba, rzekomo z otoczenia szejka.

Pojawily się także plotki o rzekomym zamieszkaniu sióstr – przynajmniej na pewien – czas w jednej z posiadłości szejka ociekającej złotem. Złota w tym pałacu jest nawet toaleta. Kwestie zarobków? Nieoficjalnie mówi się o milionie euro dla dwóch sióstr za 3 letni kontrakt. Jak jednak mówi osoba zajmująca się mediami w Katarze stawka może być jednak wyższa. 

Komentarze