TAK książę Harry zachował się wobec królowej Elżbiety! „Nie krępował się…”

książę

Książę Harry i jego małżonka Meghan Markle od początku trwania swojego związku mieli pod górkę. Wszystko za sprawą rodziny królewskiej, której ciężko było zaakceptować jego żonę. Słów krytyki pod adresem Amerykanki nie szczędzili również brytyjscy dziennikarze. Harry miał już tego dość i postanowił w końcu z tym skończyć czym naraził się swojej babci, królowej Elżbiecie.

Młodszy syn księżnej Diany wydał specjalne oświadczenie, w którym nie szczędził słów krytyki pod adresem brytyjskiej prasy, która jego zdaniem nęka Meghan Markle. Książę napisał je nie informując o tym swojej babci czym mocno się naraził, ponieważ pałac Buckingham nie zaakceptował publikacji jego pisma. W oświadczeniu monarchy można przeczytać:

 

 

 

 

„Oczerniają ją prawie codziennie od dziewięciu miesięcy. Udało im się tworzyć kłamstwo po kłamstwie jej kosztem, tylko dlatego, że nie pokazywała się publicznie podczas urlopu macierzyńskiego. (…) Zbyt długo byłem cichym świadkiem jej prywatnego cierpienia. Odsunięcie się i niepodejmowanie żadnych działań byłoby sprzeczne ze wszystkim, w co wierzymy” 

 

 

 

 

Teraz okazało się, że jego emocjonalny list nie był zbyt dobrym rozwiązaniem sprawy. Decyzję wnuka skrytykował królewski dwór, a przede wszystkim jego babcia, królowa Elżbieta II, która nazwała ją bardzo niefortunną i zupełnie nie zgadza się ze słowami jakie napisał jej młodszy wnuk.

 

ZOBACZ:KSIĄŻĘ HARRY i MEGHAN MARKLE dostaną WIELKIE ODSZKODOWANIE?

 

źródła: kobieta.wp.pl, foto instagram.com

 

 

Komentarze