TAK Rozenek ubrała się na urodziny swoich DZIECI! Naprawdę!

Małgorzata Rozenek nie zwalnia tempa i znowu zwraca na siebie uwagę wszystkich mediów! Tym razem chodzi o jej ubiór na urodziny swojego syna.

Rozenek zorganizowała swojemu synowi huczne przyjęcie urodzinowe, takiej kreacji gwiazda jeszcze na sobie nie miała – małym kolegom syna musiało się zrobić gorąco na jej widok.

Gwiazda TVN na przyjęciu urodzinowym Tadeusza i Stanisława zdecydowała się na dość odważną stylizację – internauci są zgodni – kolegom jej synów musiało zrobić się gorąco. Nie licząc swojego ubioru Małgosia przygotowała dla dzieci niezapomniane wrażenia – przyjęcie odbyło się w parku rozrywki. Zdjęcia stroju Rozenek poniżej.

Rozenek często podkreśla, że synowie znaczą dla niej bardzo wiele, nie dziwi więc fakt, że z okazji ich urodzin mama dopięła wszystko na ostatni guzik – Staś i Tadeusz nie ukrywali swojego zadowolenia z przyjęcia, na którym bawili się wspólnie ze swoimi kolegami i koleżankami. 

Na zdjęciach zamieszczonych na Instagramie widać jak dzieci radośnie bawią się na trampolinach. Później na pociechy czekały torty – jedej w kształcie piłki nożnej a drugi w stylu pirackim. Mimo wszystko imprezę skradła sama Rozenek w swojej szałowej stylizacji. 

Mimo, że to dzieci stanowiły centrum wydarzeń oraz zdjęć, fani zwrócili uwagę na ubiór gwiazdy – jej sukienka przyciągała uwagę. Fani zaczęli pisać komentarze :

– Co to za sukienka? Zjawiskowa – napisała jedna z fanek.

– Co to za butki? – pyta wyraźnie zaintrygowana internautka.

– Świetnie wyglądasz. I te boskie nogi – czytamy.

[KLKNIJ w obrazek aby powiększyć]

Komentarze