TAK Zenon Martyniuk traktuje żonę, gdy nikt nie patrzy! ZDJĘCIA.

Tak Zenon Martyniuk traktuje swoją żonę Danutę! Są zdjęcia!

Zenon Martyniuk, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd muzyki disco-polo, okrzyknięty królem polskiego disco polo. Twórca takich przebojów tego gatunku , jak „Oczy Zielone” czy „Królowa Nocy” został przyłapany!

Martyniuk nie schodzi z ust gazet i portali plotkarskich, nie tylko za sprawą sukcesów zawodowych i nowych piosenek, ale także ze względu na syna Daniela, którego wesele miało kosztować milion złotych a sam Daniel według doniesień pudelka pod wpływem narkotyków miał nie wpuścić żony do domu. Teraz na jaw wyszło, jak żonę traktuje Zenon Martyniuk – gwiazdor nie…

Żyje tylko swoimi sukcesami jak wielu artystów, których małżeństwa nie przetrwały próby wielkiej sławy. Zenek i Danuta tworzą szczęśliwe małżeństwo od ponad 30 lat! Mimo, że są sławni i bardzo bogaci nie obnoszą się i żyją jak bardzo zgodne małżeństwo.

Zenon Martynkuk żona

Danuta (nazywana przez Zenka Danusią) od zawsze wspiera swojego męża – było tak na początku kariery, jest tak i teraz. Ponadto opiekuje się domem i potrafi zadbać o biznes od strony „technicznej”. 

– Gdy zobaczyłem Danusię podczas jednej z majówek w Grabowcu, od razu mi wpadła w oko. Miała w sobie to coś: była fajnie ubrana, zgrabniutka. Miała na sobie różową sukieneczkę, no i te jej nogi. Pielęgniareczka – wyznał gwiazdor. Zaznaczył także, w przypadku kłótni bardzo szybko się godzą.

[KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć]

 

Komentarze