Tancerze z zespołem Downa zachwycili widownię programu „Mam talent”! Zobacz ich niesamowity występ

Tancerze z zespołem Downa zachwycili widownię programu „Mam talent”! Zobacz ich niesamowity występ.

Do programów talent show często przychodzą grupy taneczne, które od wielu lat trenują swój warsztat i umiejętności. Tym razem na scenie hiszpańskiej edycji programu „Mam Talent” pojawiła się wyjątkowa formacja. Ci młodzi tancerze chcą pokazać światu, że zespół Downa to żadna bariera czy ograniczenie. Chcą dać do zrozumienia, że sami tworzymy wymówki, które blokują nas przed osiąganiem sukcesów!

Zespół Downa to zespół wad wrodzonych, wywołany nieprawidłową liczbą chromosomów. Częstość pojawiania się zespołu Downa wynosi przeciętnie 1:600 urodzeń. U osób z zespołem Downa możemy dostrzec charakterystyczne rysy twarzy (powieki są skośne ustawione w górę, krótkie dłonie, krótki grzbiet nosa, niski wzrost). Wielokrotnie osoby borykające się z z tym właśnie zespołem wad wrodzonych, charakteryzują się także niepełnosprawnością intelektualną (w stopniu lekkim lub średnim).

„Flick Flock Danza” to integracyjna grupa taneczna, która wystąpiła w hiszpańskim „Mam talent”. Zobaczcie ich niesamowity występ! 

 

'Flick Flock Danza' emociona al jurado de 'Got Talent'

Ojo con 'Flick Flock Danza'… Spoiler: os vais a emocionar y mucho ❤ mdia.st/31uSjpc

Gepostet von Got Talent España am Freitag, 18. Oktober 2019

Źródło: Facebook

Zobacz też: Polak wziął udział w norweskim „Mam talent”! Swoim występem (…)!

Zdjęcie:

Komentarze