Ten 12-latek to prawdziwy bohater! Uratował swojego ojca, gdy…

12 latek okazał się prawdziwym bohaterem. Wszystko za sprawą jego heroicznego i odważnego aktu. Dziecko uratowało swojego ojca z pożaru.

Ryan Harelson i jego syn James planowali spędzić wspólny weekend w domu letniskowym w Payson w Stanach Zjednoczonych. W pewnym momencie stało się coś, czego ojciec nie przewidział. Jakiś czas później po rozpaleniu ogniska doszło do pożaru.

Ryan Harelson planował nocować w domku letniskowym wraz ze swoim synem. Był bardzo zmęczony, dlatego wziął tabletkę nasenną i zasnął na kanapie. W tym samym czasie jego 12-letni syn oglądał programy rozrywkowe na smartfonie. W pewnej chwili dziecko usłyszało huk. Okazało się, że teren na którym przebywała rodzina Harelsonów stanął w płomieniach.

12-latek wyjrzał przez okno domku letniskowego i dostrzegł rozprzestrzeniający się ogień. Próbował obudzić ojca, ale ten nie reagował. Nie pomagał również krzyk. Dziecko postanowiło oblać ojca zimną wodą. Dopiero ta metoda wybudziła Ryan Harelsona z głębokiego snu. Mężczyzna zerwał się na równe nogi i wraz z synem próbował się ratować. Zarówno dorosły mężczyzna, jak i jego syn zaczęli gasić płomienie za pomocą gaśnicy i wody. 

Okazuje się, że w domku letniskowym znajdowały się ukochane zwierzęta rodziny. Dwunastolatek zdołał uratować jednego z pupili. W wyniku szybkiego rozprzestrzeniania się płomieni, drugi pies nie przeżył. 

Na specjalnym profilu, który organizuje zbiórki pieniężne zorganizowano akcję, która ma na celu pomóc rodzinie Ryan Harelsona. Mężczyźni liczą, że z pomocą Internautów uda im się odbudować domek. 

12-latka okrzyknięto prawdziwym bohaterem, który uratował ukochanego tatę! 

Zdjęcie: Facebook

Zobacz też: Oszuści atakują na Allegro! Użytkownicy tracą pieniądze! Uważajcie na…

Źródło: o2

 

Komentarze